Як прихильність батьків впливає на щастя дитини в майбутньому
Общество24tv.ua07 мая 2020

Як прихильність батьків впливає на щастя дитини в майбутньому

Всі ми зараз живемо напруженим, стресовим життям, але батьки повинні навіть в цей час не забувати показувати дитині свою любов. Адже дослідження підтверджують, що батьки програмують свою дитину на щастя в майбутньому.

Психологія доводить, що теплота і прихильність ​​батьків до своїх дітей призводить до позитивних результатів для малечі на все життя, як пише Child Trends.

Адже вища самооцінка, успішність у навчанні та поліпшення спілкування з батьками зменшують кількість психологічних та поведінкових проблем дітей. З іншого боку, діти, які не отримують прихильності від батьків, мають нижчу самооцінку та відчувають себе більш відчуженими та агресивними.

Так, ряд останніх досліджень підкреслює важливість батьківської прихильності до щастя та успіху дітей. Дорослі, виявляється, самі програмують дитину на щастя.

Дослідження 2010 року

У 2010 році дослідники з медичної школи університету Дюка виявили, що малюки, які мали дуже ласкавих та уважних матерів, виростають щасливішими, стійкішими та менш тривожними дорослими. У дослідженні брали участь приблизно 500 людей, за якими слідкували з часів народження до 30-річного віку.

Результати дослідження: з’ясувалося, що майже 10% матерів виявляли низький рівень прихильності, 85% демонстрували нормальну кількість прихильності, а близько шести відсотків – високий рівень прихильності.

Дослідники помітили, що дорослі, чиї матері виявляли "пестливу" прихильність, набагато рідше, ніж інші, відчували стрес і тривогу. Вони також рідше повідомляли про негативні соціальні взаємодії та психосоматичні симптоми.

Дослідження 2013 року

Проведене в 2013 році дослідження від UCLA, показало, що безумовне кохання та прихильність з боку батьків можуть зробити дітей емоційно щасливішими та менш тривожними. Це відбувається тому, що їхній мозок насправді змінюється внаслідок афекту.

З іншого боку, негативний вплив жорстокого поводження з дітьми та відсутність прихильності впливають на дітей як психічно, так і фізично. Це може призвести до всіляких проблем зі здоров’ям та негативними емоціями на все життя.

Дослідження 2015 року

Потім у 2015 році дослідження університету Нотр-Дам також показало, що діти, які отримують прихильність від батьків, є щасливішими в дорослому житті. Вони проявляли менше депресії та занепокоєння та були загалом співчутливі. Ті, хто отримував від батьків меншу прихильність, боролися з психічним здоров’ям та сильніше засмучувалися в різних ситуаціях.

Як батьки можуть виявляти прихильність до дитини

З того моменту, як ви привезете дитину додому після народження, обов'язково багато тримайте їх, торкайтеся та гойдайте на руках.

По мірі дорослішання будьте "грайливими": робіть з дітьми веселі заняття, зокрема танцюйте разом або створюйте власні ігри. І обов’язково багато обіймайте дитину протягом дня.

Також використовуйте прихильність, дисциплінуючи свою дитину. Коли ви розмовляєте з нею про те, що вона зробила не так, покладіть руку на її плече і обійміть після розмови, щоб гарантувати їм, що, навіть якщо ви не задоволені їх поведінкою, ви все одно їх любите.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!
Игбун Хохлов
Негры - это не политкорректно. Они - нигеропиндосы.
кипчак
Что, американские кураторы нашли кандидатуру еще хуже для нас и лучше для себя?
кипчак
Еще недавно полицейский, убивающий чернокожего в США был нормой, а убийцы- героями и вот - на тебе, через 100 лет ситуация может развернуться на 180 градусов. Даже не представляю, что может предотвратить такой сценарий. В СССР культивировалась дружба народов, но достаточно было подкормить в разных его концах группы продажных подонков и он развалился как карточный домик и легко удавалось накручивать один народ против другого, а в США все строилось на крови, насилии, унижении, поэтому даже накручивать не нужно. После таких "мирных" протестов, протестанты настолько почувствуют силу, что будут повторять акции до полного изгнания белых. Практика показывает, что восставшим после этого бывает только хуже, видим это даже на примере Украины - разбегаются и разъезжаются специалисты,порядочные люди, все громится, разрушается, разворовывается, а пануют бандиты, мародеры и языкатые ловкачи и перевертни. Можно было бы злорадствовать, потому что США начали с того, что угнетали местное население Америки, а заканчивают тем, что гнобят всю планету Земля, вроде справедливость торжествует, но остается одна проблема - наличие ядерного оружия. Пора их, так называемой элите, искать место, где прятаться и уносить не только ноги, но и свою ядерную кнопку с мятежной территории.