Обществоukr.mediaSep 24

Як припинити чекати на пропозицію, якщо ви перебуваєте у цивільному шлюбі

Щоб побудувати гармонійні відносини, треба зробити лише кілька кроків.

nk_hauz/gMNyqtH7R.webp

Як досягти гармонії у відносинах — не часткової, а повної — і щоб чоловік захотів бути з вами на усе життя? Ось п'ять не дуже простих, але дуже важливих кроків, інформує Ukr.Media.

Зробити для себе остаточний вибір

Знаменитий німецький психолог, філософ, автор медоду "Сімейні розстановки" Берт Хеллінгер називає цивільний шлюб "недообраністю". Тобто, коли ви не вступаєте у серйозні — і офіційні — відносини, це може означати, що у глибині душі ви ще не зробили остаточний вибір. Комусь з вас (або обом) здається, що десь існує кращий партнер, десь ще на них чекає справжнє щастя, колись почнеться нове життя. Зазвичай це є характерним для чоловіків, але й жінки можуть бути не завжди впевненими у тому, що поруч з ними кращий чоловік, і він на усе життя. Тому перше, що слід зробити, — запитати себе: "Чи це найкращий чоловік для мене?". І за позитивної відповіді, коли у вас не залишиться навіть тіні сумніву, почати діяти далі.

Налаштуватися на можливий фінал відносин

Варто максимально підготуватися до варіанту розвитку подій, що за чесної спроби розставити крапки над "i" ваші відносини закінчаться. Будь-яка людина відчуває, коли поруч з нею живуть через любов або коли за неї чіпляються через страх втрати, страх залишитися на самоті. Щоб мінімізувати травму, необхідно розуміти, куди ви можете піти за можливого розставання і з чим. Якщо у вас немає свого будинку і власних грошей, то саме час почати займатися цим питанням, щоб підготувати "запасний аеродром". Навіть якщо усе закінчиться весіллям, зайва квартира не завадить: її можна потім здавати, а гроші вкладати у сімейний бюджет.

Припинити говорити про весілля

Тимчасово відпустіть нав'язливі думки про весілля і, навпаки, почніть шукати переваги у вільному житті і говорити про них з партнером. Це дозволить вам припинити зациклюватися на ідеї заміжжя і самостійно побачити різні варіанти. Припиніть співчувати тим жінкам, які ще не є одруженими, але живуть наповненим життям. Іноді люди залишаються у відносинах, тому що бояться самотності. І чим сильнішим є страх самотності, тим активніше чоловік чинить опір весіллю і тим більше шансів, що відносини у результаті розваляться. А коли вам добре навіть з собою, то людині хочеться перебувати поруч з вами без приводу.

Поїхати у подорож

Рушайте у подорож, щоб відчути смак свободи. Краще — без будь-кого. Насолоджуйтеся самотністю, новими знайомствами, відкриттями. Відчуйте, як це, коли ви можете робити лише те, що хочете саме ви — це чудова можливість згадати про свої справжні бажання і забуті мрії. Вирвіться зі звичного світу повсякденних турбот і застиглих відносин, почніть дихати на повні груди. Найкраще вимкнути телефон і не писати щохвилини послання своєму цивільному чоловікові. Фліртуйте і кокетуйте, щоб знову відчути себе бажаною, але у жодному разі не зраджуйте. Легкий флірт викличе у чоловіка на енергетичному рівні почуття конкуренції, а зрада зруйнує відносини.

Пожити окремо

Наскільки б вам не хотілося вранці прокидатися у його обіймах і готувати йому сніданок, їдьте від нього. До цього часу у вас вже мають бути готовими квартира і кошти для самостійного проживання. Коли ви живете разом, у чоловіка виникає відчуття, що більше ніяких кроків робити не потрібно. Навіщо брати на себе зобов'язання, коли можна насолоджуватися лише правами? Готовність одружитися означає його готовність взяти на себе відповідальність. І іноді чоловікові потрібен час, щоб на це зважитися. Як показує досвід, коли жінка йде і починає жити окремо, це дозволяє чоловікові зрозуміти, чи готовий він насправді обрати саме цю жінку і назвати її своєю дружиною. Скільки йому буде потрібно часу на рішучий крок, важко сказати. Не виключено, що цього ніколи не станеться — таку можливість треба теж допускати. Але, залишаючись у цивільному шлюбі, ви втрачаєте час, енергію і себе. А якщо ви наважуєтеся дати свободу собі і іншій людині, щоб відродити і зберегти кохання, то ваші відносини будуть зовсім іншими і є дуже висока ймовірність того, що чоловік скаже вам заповітні слова "Стань моєю дружиною". Тому що він насправді хоче прожити це життя лише з вами.

💬 Последние комментарии
Политический негр
Демократ Гарри Каспаров собрал голубей и негров на площади в Нью-Йорке и предлагает линчевать мистера Байдена!
Политический негр
Механизм здесь простой: экономический кризис. От того и не одобряют.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.
наблюдатель
«От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем; глупого, когда он досыта ест хлеб; позорную женщину, когда она выходит замуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей» (Притч. 30, 21). ... «Горе тебе, земля, когда царь твой отрок, и когда князья твои едят рано!» (Еккл. 10, 16).