Обществоukr.mediaAug 10

Як притягнути до себе успіх: дієві поради

Деякі дії допоможуть притягнути до себе успіх.

nk_hauz/8nQMgwG7R.webp

Ви вже 10 років віддали своїй роботі, але підвищення знову пройшло повз вас? Колеги не прагнуть підтримувати ваші ідеї, пропонувати допомогу і брати на себе частину ваших завдань, зате з радістю звалюють на вас власні? Розповідаємо, чому таке трапляється і як змінити ситуацію, інформує Ukr.Media.

Давайте розберемося з тим, як наше тіло, а саме особливості реакцій мозку і біохімія фізичних процесів можуть послужити шляхетній меті здобуття успіху у суспільстві та кар'єрі.

Які люди легше досягають успіху і визнання

Привабливість — це те, що лежить в основі успіху будь-якої людини. Але не у сенсі сексуальності, хоча це теж є важливим, якщо ми говоримо про успіх у протилежної статі.

Коли йдеться про побудову кар'єри, то привабливими людьми ми називаємо тих, хто має позитивну енергетику. Їм за інших рівних умов завжди нададуть перевагу серед усіх кандидатів під час прийому на роботу, їх ідеями буде горіти команда, люди будуть тягнутися до них, як до сонця.

Перебуваючи у їх полі, ми відчуваємо впевненість, що виходить від них, спокій, позитив. Саме такі люди швидше за усіх просуваються кар'єрними сходами. Але багато людей помиляються, вважаючи, що привабливість дається нам природою, і на це ніяк не можна вплинути. Їй можна навчитися, якщо розібратися, які процеси у нашому тілі на неї впливають.

Дзеркальні нейрони: як оточення впливає на ваш успіх

У 1992 році одним італійським нейробіологом були виявлені дзеркальні нейрони — це унікальні клітини мозку, які активізуються, коли ми стежимо за діями інших людей. Якщо людина, яка поруч з вами, підніме склянку води, то у вашому мозку активуються ті ж самі нейрони, ніби ви самі зробили це. Те ж саме відбувається і з емоціями. Коли ми бачимо міміку іншої людини, у нашому мозку активізуються нейрони, які відповідають за ті ж самі емоції.

Коли ми обираємо перебувати серед негативних, невпевнених у собі людей, то наш мозок автоматично запускає ті ж самі почуття й установки. Але якщо ми оточимо себе енергійними, цілеспрямованими, щасливими людьми, то несвідомо будемо копіювати, а потім й випромінювати ці стани.

Копіюємо ми не лише дії, але й стратегії мислення, установки і навіть ту картину світу, яка властива нашому найближчому оточенню.

Гормональний мазнетизм: як запрограмувати своє тіло на успіх

Будь-яка дія, подія, емоція завжди провокує у нас викид того чи іншого гормону. Чи помічали ви, що люди, які мають серйозні порушення гормонального фону, частіше є образливими, апатичними, тривожними? З такими людьми хочеться менше контактувати, у їх компанії не хочеться перебувати. Часто їх називають відразливими, хоча зовні людина може бути охайною, а у поведінці дотримуватися усіх канонів спілкування. Просто "енергетика важка", говоримо ми. І у цьому випадку про просування кар'єрними сходами навіть не йдеться. Кому потрібен скиглій у підпорядкуванні або керівник, що "тисне"?

Потоваришуйте з дофаміном — він відповідає за нашу енергійність. Саме його нестача викликає підвищену тривожність, синдром дефіциту і невпевненість у собі. Рухи під енергійну музику, стрибки, біг і, головне, якісний сон — усе це допоможе вам підтримувати рівень дофаміну у нормі.

Ендорфіни — наші гормони щастя. Вони виробляються у відповідь на стрес, не дозволяючи людині занурюватися у глибоку депресію. І щоразу, проходячи через важкі ситуації та свій страх, ви стаєте "ендорфіново привабливими". Робіть над собою зусилля, долайте свої страхи — це вигідно!

Нестача серотоніну проявляється через апатію, млявість і невпевненість у собі. Його, звичайно, не "настрибаєш", але вживаючи у їжу продукти, що містять амінокислоту триптофан (банани, горіхи, кунжут, риба, сир), ви зможете привести його норми.

Бути привабливою людиною — це така ж звичка, як випивати склянку води вранці. Її можна виробити. Кидайте собі виклик, пробуйте нове (великі досягнення, як відомо, поза зоною комфорту), стежте за своїм станом і оточуйте себе людьми, чиї якості підсилюють ваші. І тоді ви досягнете успіху у будь-якій справі!

💬 Последние комментарии
Кот
Жить стало лучше...Жить стало веселее!Шея стала тоньше,но зато длиннее!!!
Кот
Не смешите мои тапки...После Бреста поляков попёрли из Великобритании пачками,а,если и из ЕЭС попросят,то куда же тогда укрруинцам деваться???
гость
ну вот ещё один альтернативный сюжет в довесок к избитому роспропагандой "полекситу" - в споре пшеков и евры куш сорвут проамериканснкий дойчеканцлер и пробританский еврокомиссар. Не получится из ЕС 4го рейха, как бы корпы и диплы Рф не играли в полит.биржу панЕвропы. Польска не случайно сейчас стала стронг - ставлю злотый, шо в этом раунде пшеки таки поставят своего белого орла вместо чёрного над рейхстагом. Почему? - а у них рабиновичи круче, и вообще в договорном футбольном матче всегда приятнее болеть за братушек-славян, чем за дойчей. Даже если главный спонсор польской фан-зоны таки сидят в лондонах и нюёрках. Хлопцям с альтернативки впадлу прочитать документы "брексита" - а напрасно, пшеки их очень внимательно изучили от корки до корки и таки нашли пару косяков, которые могут сыграть в их пользу. Они даже учли, что дойчи могут попросить наитемнейшего, чтобы тот разогрел бацьку, чтобы тот показал пшекам козу и атата. Польша получит свои хотелки, или она ... мабуть соберёт всех хохлозаробитчан и отправит мигранто-поездом в Дойчлянд за счёт канцлера. А как известно всякому роспропагандисту - там где прошёл хохол, там уже ничего не растёт. И закончится это тем. что их опять поделят - только не территориально, а банковско-финансово. В общем патовая ситуация будет ровно до вступления "непобедимых легионов Рима" на воеводство - поляки будут угрожать немцам хохлами, а немцы будут угрожать полякам москалями (а евреи будут угрожать москалям хохлами). И во всём опять будут виноваты хохлы - это же прекрасно, таки наши дурни опять будут при деле! Это уже задача решённая, - из двух неизвестных есть только одно известное. ... Профит!
Гость
Светлая память
Гость
Саетлая память...
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"