Обществоukr.mediaAug 27

Як провести перше побачення, якщо ви познайомилися з людиною в інтернеті

Зробити перше побачення більш успішним досить легко.

nk_hauz/jlIeG4V7R.webp

У добу цифрових технологій ми дедалі частіше опиняємося на побаченні з людиною, яку знаємо лише за профілем на сайті знайомств і коротким листуванням. Ви зустрілися у ресторані, сидите навпроти одне одного, ви порівнюєте у розумі живу людину з її фото у мережі (зазвичай не на користь нового знайомого) і відчуваєте, що вас охоплює паніка. Про що говорити зі співбесідником? Як поводитись, щоб не здатися йому повною дурепою?

Не чекайте забагато

Серйозно. Нам усім хочеться, щоб усе минуло ідеально, але таке трапляється досить рідко навіть у найкращому випадку. Швидше за все, побачення буде наповнене незручними моментами, дурними жартами і паузами завдовжки у вічність. Найкраще, що ви можете зробити, щоб уникнути цього, — навіть не намагатися цього уникати. Просто розслабтеся і дайте побаченню йти своєю чергою. Не малюйте у своїй уяві чоловіка мрії, навіть якщо під час листування вам здається, що ви знайшли споріднену душу. Поставте собі просту і чітку мету — дізнатися про людину більше, інформує Ukr.Media.

Краще кафе, ніж ресторан

Перше побачення за столиком з білосніжною скатертиною у найдорожчому ресторані міста — поганий варіант. Крім того, що неминуче постануть питання, що одягнути і хто сплачує за вечерю, швидше за все, ви обидва будете почуватися некомфортно. Найкраще для першої зустрічі підійдуть звичайне кафе, піцерія або навіть некваплива прогулянка парком, якщо погода дозволяє. Класичне побачення зі свічками додає атмосфері офіційності. Під час таких вечорів зазвичай обговорюють плани на майбутнє, кар'єрні перспективи або політику, а це точно не те, з чого варто починати знайомство.

Дайте вам обом час

Вам буде ніяково. Мало людей почуваються вільними і розкутими під час першої зустрічі. Серед ваших подруг напевно ходять легенди, як хтось, ледь побачивши свого майбутнього чоловіка, відчув "це". Повну впевненість, що саме з цією людиною вона проведе залишок своїх днів, виростить чотирьох дітей і помре у один день. Повірте, такі історії зустрічаються лише у романтичних комедіях. Звичайним смертним потрібен час, щоб звикнути до нової людини: промацати ґрунт, знайти спільні теми і налагодити контакт. Загалом, не поспішайте робити висновки про людину у перші десять хвилин побачення.

Не бійтеся робити паузи

Паузи під час живої людської розмови — це нормально, ви ж не диктор на телебаченні і не виступаєте з презентацією перед радою директорів вашої компанії. Звичайно, буде краще, якщо ви заздалегідь вигадаєте кілька тем, які можуть бути потенційно цікавими для вас, і для партнера. Не прагніть залишатися лише у межах "безпечних" тем на зразок погоди. Вам буде цікаво пів години говорити про те, чи любить хтось дощ, чи ні? Ось і ваш новий знайомий навряд чи буде у захваті. Пам'ятайте, ваша мета — змусити людину розкритися, дізнатися, чим вона дихає, що її цікавить. Поговоріть про поїздки, тварин або взаємини у родині, якщо ця тема не є надто особистою для вас.

Залишайте собі шляхи до відступу

Банально, але правда. Побачення може піти не так, як ви хотіли. Настільки не так, що вам захочеться втекти негайно. І перше, що ви зробите вдома, — це заблокуєте нового знайомого у всіх соціальних мережах. Якщо ви відчуваєте, що щось пішло не так вже з самого початку, позначте часові межі у перші ж секунди: "Привіт, рада, нарешті, побачитися. Шкода, у мене сьогодні зовсім мало часу — керівник дав завдання на вихідні". Інший, настільки ж банальний, але дієвий хід — попросити кращу подругу зателефонувати рівно через пів години після початку побачення. Чи зрозуміє він, що ви хочете від нього втекти? Так, звичайно. Але якщо ви все одно не збираєтеся продовжувати знайомство, тоді яка різниця?

Менше шуму

Не обирайте для побачення місця, де ви не зможете поговорити. У кіно або нічному клубі ви зможете помилуватися, як ваш обранець жує попкорн або відпочиває після третього коктейлю, але навряд чи це допоможе вам дізнатися про людину більше. Так само як не варто зустрічатися у кафе, де після шостої грає жива музика — у цьому випадку, щоб поговорити, вам точно доведеться сидіти дуже близько і нахилятися до самого його вуха, грубо порушуючи особистий простір одне одного. Або навпаки, ви будете змушені сидіти навпроти одне одного за столиком і розгублено посміхатися, тому що читати по губах не вмієте.

Залишайтеся собою

Якщо ви надаєте перевагу кедам і футболкам, не варто лише заради нового знайомого одягати підбори та обтягуючу спідницю. Є ймовірність, що він не захоче зустрічатися вдруге, тому що "дівчина повинна приходити на побачення гарною". Можливо, це на краще — вам зовсім не потрібна людина, яка чекає від жінок не того стилю, якого дотримуєтеся ви. Не треба дві години слухати про подорож на каяках, якщо вас не цікавить туризм: сміливо замінюйте тему. Якщо ви не збіглися у якихось інтересах, це не означає, що усі вони у вас є різними — цілком ймовірно, ви обидва обожнюєте коргі або Муракамі. А якщо ви все ж таки з різних планет, то краще з'ясувати це одразу.

Не беріть усю відповідальність на себе

Не шукайте забагато — залиште собі простір для цікавості. Так, ми усі це робимо — намагаємося дізнатися перед першим побаченням якомога більше про людину, щоб не потрапити у халепу. Але ніхто не засудить вас, якщо ви прийдете на побачення без підготовки. Навпаки, вашому партнерові, безумовно, сподобається, що ви ставите йому питання про його життя, а не кажете щось на кшталт: "В одному з ваших травневих записів Facebook ви написали, що ваш троюрідний брат, нарешті, одружився. Ну, і як він живе зараз?"

Але найголовніше — не робіть на першому побаченні нічого з того, що ви не робите у звичайному житті. Наприклад, якщо ви звикли платити за себе, немає ніяких підстав відступати від цієї традиції.

💬 Последние комментарии
кипчак
У Милованова нет извилин, поэтому он говорит, что у украинцев не хватает культуры. Думает, что если на таких засранцев, как он, Запад денег не жалеет, то и всем остальным украинцам деньги тоже с неба падают. Пускай подскажет умник, с чего откладывать? Подобные по идиотизму вопросы задают некоторые врачи, когда не понимают, почему поздно больные обращаются к ним за помощью. Идти без денег к ним бесполезно - не то что лечить - не осмотрят и не проконсультируют, так что пенсионерам, с их жалкой пенсией, одна дорога - на кладбище. По этой причине в ближайшие годы значительно оптимизируется возрастной баланс в пользу молодежи, тогда и можно будет проводить перепись населения, а то сейчас один позор - Украина рветса в Европу, а трудоспособного населеня, как говорят украинцы, - катма. Что же Европа повесит себе на шею и на содержание один сплошной герантологический пансионат?
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.