Обществоnashamama.comApr 22

Як реагувати мамі й татові на дитячу істерику в людному місці

До вашої уваги 5 порад, які вам допоможуть, коли важко втриматись і бути спокійним під час дитячих істерик на людях.

nk_hauz/-mys6m75wfsxuazqqsoy.jpg

• Не дозволяйте стороннім впливати Більшість людей, які в момент дитячої істерики будуть поруч, ймовірно, вже потрапляли в таку ж ситуацію, тому вони не засуджуватимуть. А тих, хто буде зловтішатися чи вважатимуть, що знають набагато краще, як діяти в цій ситуації, – найкраще ігнорувати. Це хороша реакція батьків, яка допоможе зосередитися на дитині, а не на думці інших.

• Вбийте їх добротою Якщо спостерігач робить якийсь саркастичний коментар, уникайте реакції. Натомість батькам краще спробувати сказати так: "Це приємно, що ти хочеш допомогти. Я дійсно ціную це. Проте у мене все добре. Для дитини може бути важким урок, коли вона дізнається, що не може отримати все, так?".

Цей метод повідомить співрозмовнику, що ви хороший батько чи мати та допомагаєте своїй дитині навчитися справлятися з життєвими розчаруваннями.

• Залишайтеся спокійними Якщо батьки стурбовані чи засмучені, то дитина також може турбуватися. Якщо мама чи тато спокійні, то, швидше за все, схожий емоційний стан буде у малюка. Батькам варто нагадувати собі, що дитина не влаштовує істерику навмисно. Дорослим в цьому випадку найкраще зробити кілька глибоких вдихів і нагадати собі, що їх реакція може зробити ситуацію ще більш напруженою та складною.

• Пам'ятайте про почуття вашої дитини Батьки повинні допомогти дитині навчитися керувати сильними та важкими емоціями. Проте для цього потрібен час і практика. Можете при цьому, наприклад, казати: "Я знаю, тобі не подобається, що я більше не даю тобі шоколаду. Я цілком розумію твоє розчарування".

• Коли це можливо, надавайте варіанти Навіть пропонуючи альтернативу, дитина може рішуче відхилити її та посилити істерику, щоб продемонструвати батькам, наскільки поганим вважає цей варіант. У такому випадку можна спокійно сказати: "Ти так засмучений тим, що не отримуєш бажаного, тому втрачаєш контроль. Це моя робота – захищати тебе. Отже, твій вибір – ходити, тримаючи мене за руку, або я можу посадити тебе у візок, щоб допомогти повернути контроль".

Корисною тактикою може стати розмова про щось інше. Наприклад, якщо ви перебуваєте в продуктовому магазині, говоріть про те, що ви бачите. Це дасть дитині зрозуміти, що батьки збираються ігнорувати її істерику, але не ігнорують її саму.

💬 Последние комментарии
Луна-2
Лучше строить у себя ту же Канаду и Японию, а не завидовать тому как там живут люди.
ПРИВЕТ ИЗ МЫШЕЛОВКИ.
Имея таких союзников как США И Великобритания вы проиграете войну . И ВЫЛЕТИТЕ В ОДНУ БОЛЬШУЮ ТРУБУ.-под названием дефолт ..И извините меня с чего вы будете строить военно - морские базы если вас как липку обдерут ваши же друзья и партнеры -США и Великобритания, которые только спят и думают как бы вас надуть и выслать вам все не нужное - типа РЕЗИНОВЫХ ЛОДОК ЗА БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ - ВЕДЬ БЕСПЛАТНЫМ БЫВАЕТ СЫР В МЫШЕЛОВКЕ...
Елена
Цифра три,общее ,ты дурак дураком.
Елена
Ничего подобного,вон в Австралии как живут,в Канаде,в Японии и Германии,и что плохо?
Олексій
Маючи агресивного і несповна розуму сусіда на півночі однозначно потрібно будувати військово-морські і бази. І немає чого зважати на шавок, які гавкають за помахами кремлівських кураторів.
Луна-2
Да это слова Молотова но приписывают это выражение СТАЛИНУ. И извини меня -что я не понимаю ?ТЫ -бывший офицер или прапорщик Советской Армии - Ты давал присягу быть верной. и защищать свою Родину- НО СССР больше - Россия как преемница СОветского Союза хочет сплотить БЫВШИЙ СССР .Ты же выбрал путь предательства своих идеалов .Так почему же ты защищаешь Сталина ?Ты должна защищать своих майданутых дебилов , которые уже семь лет только и делают, что трясут страну - прикрываясь ненавистью К России и к прошлому своему - они уничтожают будущее своего народа.
Олексій
А яка різниця між третім римом і третім рейхом?
Авторские статьи