Як різні аромати впливають на наш організм: цікаве дослідження
Обществоchangeua.com18 декабря 2020

Як різні аромати впливають на наш організм: цікаве дослідження

Аромат рослин – важлива частина натуральної медицини, яка допомагає лікувати найрізноманітніші захворювання. Запах рослин використовують з давніх-давен в східній медицині: ароматними травами лікують не тільки фізичні, але і ментальні хвороби.

Найпоширеніші рослини для ароматерапії – це шавлія, апельсин, м’ята перцева, лаванда і кориця. Шавлія має потужний антибактеріальний вплив, тому відвари на її основі застосовують для лікування різних хвороб. Вчені вже давно офіційно підтвердили, що цілющі ефекти демонструє і яскравий запах шавлії, пише maximum.fm

М’ята перцева інший основний компонент аромалікування. У науковій роботі, яка була опублікована в 2000 році у виданні Ailment Pharmacology, сказано, що олія м’яти ефективно полегшує стан хворих з функціональною дисперсією. М’ята чудовий помічник для розв’язання проблем, пов’язаних зі стресом, плюс, м’ятна олія може результативно покращувати роботу мозкових систем пам’яті.

У соку апельсина є речовини, які знімають стрес і упорядковують роботу нервової системи. Олія апельсина – хороший засіб від головного болю. Плюс, апельсин пригнічує розвиток мікроорганізмів, які провокують, наприклад, сальмонельоз.

Складно уявити собі аромалікування без застосування кориці і лаванди, тому не згадати ці всім відомі рослини просто не можна. Аромат кориці, як з’ясували вчені, допомагає запобігти розвитку хвороби Альцгеймера, а лаванда здатна зменшувати больові відчуття.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!
Гость
Петруха, а ковид?