Обществоukr.media3 нояб.

Як робити шопінг в період розпродаж, щоб не накупувати непотрібного

Апетит прокидається під час їжі, а азарт — під час розпродажів.

nk_hauz/S8nujfF7R.webp

Зі знижками хочеться відразу все, але варто піддатися спокусі, можна виявитися заваленими непотрібними покупками з ніг до голови, інформує Ukr.Media.

Використовуйте всього кілька порад, які допоможуть вам стати гуру шопінгу і пережити розпродажний листопад з максимальною користю для себе і сім'ї.

Розберіть речі

Проведіть ревізію гардероба з пристрастю, влаштуйте генеральне прибирання. Повірте, вас може чекати багато цікавого. Іноді нове — це добре забуте старе. А можливо, вам треба просто реорганізувати простір, щоб речі, якими ви користуєтеся, завжди були під рукою, а не припадали пилом в шафах.

Переходьте в онлайн

Вивчіть сайти інтернет-магазинів, а також встановіть мобільні додатки. По-перше, ви заощадите час, а по-друге, зможете знайти більш вигідні пропозиції. Часто при онлайн-оплаті діють додаткові знижки, безкоштовна доставка та інші бонуси.

Користуйтеся списками

Подумайте, що саме вам зараз потрібно, і запишіть в замітки на телефоні або спеціальний додаток з чек-листами. Список допоможе повернутися до реальності, коли знижки закрутять голову, і не забути про усвідомлене споживання.

Визначте бюджет

Покупки можуть і повинні приносити задоволення. Але зафіксуйте ліміт, який ви готові витратити на розпродажі. Підійдіть до планування бюджету раціонально і виберіть відповідний шлях:

  • Подивіться на список покупок і прикиньте, скільки коштів вам знадобиться. Закладіть ще трохи грошей на спонтанні покупки — вони напевно з'являться, навіть якщо у вас залізна сила волі.
  • Визначте суму, яку ви готові витратити, відповідно до вашого доходу. Розділіть її між покупками зі списку, рухаючись від найбільш потрібного. Залишок можна витратити на спонтанні придбання.

Використовуйте обране

Додавайте в обране всі товари, які вам сподобалися. Потім ви зможете легко порівняти моделі і вибрати найпотрібніше і вигідне. В обраному ви також побачите, якщо вподобана модель ось-ось закінчиться або річ потрібного розміру залишилася в єдиному екземплярі.

Ловіть найвигідніші пропозиції

Зараз влаштовують практично всі магазини, але ви можете збільшити вигоду за допомогою персональних знижок і купонів — деякі компанії випускають їх для постійних або нових клієнтів.

Не забувайте про повернення

За законом повернути практично будь-яку річ, яка не підійшла або не сподобалася, можна протягом 14 днів. Серед винятків з цього правила — нижня білизна, косметика, ювелірні вироби. Якщо вже вдома зрозуміли, що річ «не ваша», не відкладайте і обміняйте товар назад на гроші.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.