Обществоsimya.24tv.uaSep 1

Як розвинути в дітях впевненість: важливі дії, які допоможуть батькам

nk_hauz/r-ehgJ47g.jpeg

Батькам потрібно розвивати у дітях впевненість в собі. Особливо, якщо вони часто чують від малюка такі фрази, як "Я не зможу", "Я боюсь", "У мене так не вийде". Як це зробити – пояснив лікар-психотерапевт.

Батькам потрібно частіше казати дитині, що вони її люблять, цінують, приймають такою, яка вона є та поважають її вибір. Любов має бути основою взаємин.

• Розвиток талантів дитини

У дітей є власні інтереси, тому батькам потрібно допомогти їм визначити ці таланти та сприяти розвитку. Якщо мамі й татові не подобається захоплення дитини, важливо, аби вони все одно підтримували малюка.

nk_hauz/OtsogJ4nR.jpeg

• Дозволяти ухвалювати рішення

Основна відповідальність за дитину та її добробут лежить на її батьках, проте право вибору у малюка все ж повинне бути. Наприклад, дорослі можуть запропонувати дитині варіанти на вибір. Такими діями дитина вчиться відповідати за свої вчинки та робити правильний вибір.

• Навчати приймати поразки

Усі інколи можуть зазнавати поразки й дитина не виняток. Недостатньо просто сказати малюку: "Не засмучуйся, все буде добре". Краще навчити її бути гнучкою та сприймати поразку як ще одну можливість.

• Бути прикладом для наслідування

Діти завжди роблять те, що роблять батьки, а не те, що вони говорять. Тож перш ніж починати розповідати малюку про впевненість у собі, спочатку краще проаналізувати власну поведінку та самооцінку.

💬 Последние комментарии
Федот Сергеев
Через три с половиной года??? А я то думаю: как же это третьего не было, если русские привыкли "на троих соображать"? Ещё через четыре года четвёртого вычислят, с закуской.
Весёлый Роджер
Ну да, так то вин случайно ТОЛЬКО в этом году украинский. До этого жрали москальский и як Шмуля, гивном на Россию же пердели! А Сало импортируете, колбаску импортируете - кормильцы вы херовы! Та ыщо там до фуя чего на импорте, сальдо торговли у вас снова будэ отрицательное! Восемь вже скоро скакучих лет и никаких переМОГ у вас НЕТ!
Весёлый Роджер
Также или почти также, всего полгода назад брехали в одной южной стране, с огромной 350 000 армией, полностью вооруженной и обученной пиндосами! А писли, всего за ДВА дня эта армия разбежалась и сдала страну. А те пропиндосные там пропа_Хандоны, которые орали що их першими заберут у Пиндосию, пачками, эти продажные гандоны, падали с высоты сотен метров из гандоллы шасси самолёта! Ось воно як! Шмяк, та нима жабы! Такой фильм детства - "Королевство кривых зеркал" - цэ xoxляндия продажная! Шо и пидтверждает одно, шо продажный Шмуля свинорылый жабный мудак! ТАК!!!
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!