Обществоukr.media11 нояб.

Як швидко оговтатися після скорочення на роботі

Після скорочення на роботі можна досить швидко відновитися.

nk_hauz/5VDXrvcnR.webp

Втрата роботи — складний період для будь-якої людини, проте дуже часто ми занадто перебільшуємо цю проблему. Психологи впевнені, що усе не настільки страшно, як "малює" нам свідомість. Ми підкажемо кілька способів, які допоможуть швидше адаптуватися до нового положення, інформує Ukr.Media.

Перегляньте своє ставлення

Для більшості людей звільнення з роботи з різних причин — привід зануритися у депресію і впасти майже у паніку. Але чому ми відчуваємо саме ці почуття? Чому б не подивитися на ситуацію з іншого боку? Ви не втратили роботу, а отримали шанс спробувати знайти посаду, яка буде вас більше влаштовувати за багатьма параметрами. Для кожного є свої критерії ідеальної роботи, і, можливо, вам просто дали шанс знайти щось дійсно варте. Спробуйте перемикнути свою свідомість у більш позитивне русло, нехай це й може здатися складним.

Не відмовляйтеся від підтримки

Багато людей надають перевагу ролі впевненої у своїх силах людини, у цьому, безумовно, є свої плюси. При цьому кожному з нас інколи важливо почути слова підтримки, оскільки наші психологічні ресурси не є нескінченними. Та й як ваші друзі і рідні дізнаються, що у вас невеликі проблеми, якщо ви будете мовчати і робити вигляд, що усе гаразд, хоча насправді вам як ніколи потрібна підтримка? Не замикайтеся і рушайте з подругою на зустріч або запросіть рідних провести вечір разом. Вам стане набагато легше пережити цей період.

Не зациклюйтеся на пошуку роботи

Може прозвучати дивно, але не варто робити пошук роботи сенсом життя у період безробіття. Психологи впевнені, що навіть пошук роботи приносить стрес, адже кожен третій відгук може завершитися відмовою роботодавця, а це досить сильно підриває впевненість у своїх професійних силах. Виділіть на перегляд сайтів кілька годин на добу, а весь інший час витратьте на ті речі, які ви давно хотіли зробити, але постійно не було часу. Зараз найбільш доречний момент.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ну, ты ваапще загнул) Уверяю, что к Полену никакого отношения не имею.))))) Что касается сравнения, то проведение параллелей - это и есть сравнение. А тут не тот случай.
Весёлый Роджер
Не вышел Крым, а сбежал в РФ, от кровожадных, продажных рагулей!!! Тильки не бреши, шо то ны так! ТАКЪ именно ТАКЪ! Может сначала про Поезда щирой дружбы расскажи! Як бандерлоги с битами ехали з крымчанами дружить! Що вже забули рагули? Так? Да так и нечего тут херню пиндосную з цензора пиСдить!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Бандера всё же прийшов до тупых xoxлoв! «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ВВЕЗЕНИХ В УКРАЇНУ АВТО З 2019 РОКУ Є СТАРШИМИ ЗА 10 РОКІВ…. Для порівняння, з 2014 до 2018 року середній вік ввезених авто був менше 5 років…» И у клятых пидсанкционных москалей…. «Больше 60% купленных авто в 2020 году – НОВЫЕ МАШИНЫ!!!» Почуйте якая разница! Москаль работает и на НОВОЙ бибике ездит, а xoxoл лишь мечтает, да дразнитца! Амэрыка з вами, з майданутыми МУДАКАМИ!!! Слухайте тильки свинорылого ТУПОГО пропа_Хандона Шмулю_Елен и у вас тоже будуть кружевные труселя, от хунты, до колен!!! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више...
УПС.
€200 млн кредитных средств. Прекрасно. У нас же мало кредитов можно еще брать. Чем отдавать будем?
---
Ты знаешь ВСЕ пункты этих соглашений? Их не знают многие люди,имеющие доступ к гостане 1категории.Твоим вдохновителям нужно подумать о скрепах..
кипчак
Смерть в этом году пожинет богатый урожай - забирает титанов, всех лучших, кумиров молодежи 70-х, лучших кинорежиссеров, актеров. Какие были песни, фильмы, с каким глубоким содержанием и как жалко выглядит современное(укринское) "искусство" (за редким исключением) на их фоне. Не пронимает ни до слез, ни до мурашек, а часто вызывает брезгливость.
Гiсть
А он хочет выйти?