Обществоukr.mediaAug 9

Як швидше пережити розрив з коханим: дієві поради

Пережити розрив відносин можна швидше і легше, ніж здається.

nk_hauz/djgM1EGnR.webp

Розставання можуть бути жахливими, і іноді здається, що ви більше ніколи не станете щасливою. Але час лікує, і ось кілька порад, які дозволять вам зцілитися швидше, інформує Ukr.Media.

Пам'ятайте, що іноді краще розлучитися

Ми живемо у суспільстві, де вважається, що з дівчиною щось не так, якщо її кинули. "Ти просто не працювала над відносинами", — майже напевно хоча б одноразово почує кожна з нас після розриву. Але краще бути самотньою, ніж жити з тим, хто заподіює вам біль або просто не підходить. Не треба втрачати час, який можна витратити на те, щоб знайти справжнє — і взаємне! — кохання.

Не варто аналізувати минуле, постійно ставлячи собі питання: "А чи достатньо я намагалася?" Краще поміркуйте про те, яких червоних прапорців, які говорять, що ви є несумісними, ви не помітили. У помилках немає нічого поганого — вони допомагають нам робити правильний вибір у майбутньому.

Заблокуйте його у соціальних мережах

Блокування — найкращий спосіб утриматися від спокуси підглядати за колишнім у соціальних мережах. Повірте, ви не хочете бачити, як він насолоджується життям і ходить на побачення, поки ви намагаєтеся зібрати пазл з уламків свого серця. Приберіть усі ваші спільні фотографії з телефону, щоб не наштовхнутися на них випадково. Видаляти зовсім необов'язково: просто сховайте їх у якусь папку, яка не буде постійно у вас перед очима. Витягнете знімки звідти потім — якщо захочете.

Дайте собі два тижні на те, щоб погорювати

Почуття не зникають самі. Їх треба пережити, а для цього потрібен час. Ви не зобов'язані бути сильною й одразу після того, як грюкнули двері, забути про того, хто пішов. Плачте, скаржтеся друзям, перегляньте усі сезони улюбленого серіалу, їжте морозиво, відпочиньте у ліжку. Якщо ви не дасте собі трохи часу пережити біль, він наздожене вас пізніше. Просто залиштесь з ним на нетривалий період, а потім рухайтеся далі.

Зробіть перестановку

Пересуньте меблі, придбайте нові подушки або постільну білизну. Вам давно хотілося вивезти з магазину два візки ароматичних свічок, м'яких іграшок і безглуздих вазочок? Саме час! Змінюйте простір — нехай він відрізняється від того, у якому ви жили разом. Зберіть речі, які викликають спогади про ваші стосунки, покладіть їх у коробку і поставте під ліжко. Колись вони припинять викликати у вас емоції, тоді й повернете їх на місце.

Влаштуйте собі поїздку кудись

Коли ви ділите дозвілля з кимось, то доводиться постійно враховувати думку цієї людини і йти на компроміс. Станьте егоїсткою, яка робить лише те, що їй подобається. Більше ніякого: "Я не хочу дивитися "Чорну удову", давай краще сходимо на "Кидок кобри"! Оберіть фільм на свій смак, повечеряйте самі у ресторані, вирушіть самі у відпустку. Ви здивуєтеся, наскільки це краще, ніж весь час підлаштовуватися під іншу людину.

Спілкуйтеся

Насправді вам не вистачає не людини, а тепла, яке вона давала, слів, що підтримують, повідомлень "Як справи?" у месенджері, щирої цікавості до того, що сталося з вами за день. Але це може дати не лише чоловік, але й близькі. Без усіх цих маленьких, але настільки важливих знаків уваги може здатися, що вами ніхто не цікавиться. Але це не так: з вашого життя зникла одна людина. Усі інші залишилися поруч.

Влаштуйте собі побачення

Але не квапте себе. Немає рецепта, який допоможе точно відміряти час, за який ви забудете колишнього. Кілька днів, тиждень, місяць — вирішуйте самі, скільки вам потрібно, перш ніж знову пірнути у цей вир. Є люди, які готові зробити це одразу — і у цьому немає нічого поганого. Є ті, яким треба чекати довше — і це теж є нормальним. Просто не шукайте нічого серйозного, поки не зрозумієте, що ваша душа повністю зцілилася і ви більше не думаєте про колишнього.

Напишіть йому листа, але не надсилайте

Іноді відносини закінчуються, а ви досі ще продовжуєте думати про те, що вам треба було сказати цій людині. Напишіть електронного листа з усіма словами, які здаються вам важливими, і збережіть його у чернетках. Згадайте про усе погане, що було між вами. А коли ви відчуєте себе самотньою і захочете знову поговорити з колишнім, відкрийте цей лист і згадайте, чому ви розлучилися.

Легко звеличувати відносини і згадувати лише гарне, особливо у моменти слабкості. Але не варто забувати про негатив — лише у такий спосіб ви зможете не потрапити у нього знову. Варто мати шпаргалку, яка підкаже, чому не треба дзвонити йому вночі, намагаючись повернутися на вихідну точку.

І ніколи не забувайте: кохання на усе життя — це міф. Будуть нові відносини і навіть кращі за ті, що закінчилися.

💬 Последние комментарии
е
Трусливое хамло, уважаемая....
Луна-2
Шоколад полезен всем . Вот кусочка два я съем . и Не будет больше стресса. Нам при выходе из леса. Успокоит приступ кашля. Иль из носа льется капля. Съем я черный шоколад Все дела пойдут на лад.. Ешьте люди шоколад Он вкусней, чем мармелад.)))))
Луна-2
Что б они там заблудились в этом сказочном лесу под ТРУСКАВЦОМ .Навсегда ...
Луна-2
Вырвалось -Нет, милый , не вырвалось .Это целенаправленное оскорбление . Вырываться может только один раз , но когда постоянно. то это уже обыкновенное хамство. и запугивание оппонента . А ты постоянно оскорбляешь собеседника - а потом и извиняешься, простите,мол , вырвалось.Потому что действуешь целенаправленно - оскорбляя человека , ты пытаешься его запугать.а КОГДА ВИДИШЬ, ЧТО, ЧЕЛОВЕК НЕ БОИТСЯ ТВОЕГО ХАМСКОГО ПОВЕДЕНИЯ - ТЫ СРАЗУ В КУСТЫ -МОЛ, ВЫРВАЛОСЬ.
Весёлый Роджер
Для рифмы пишите - это понятно, но не надо дурить щирый народ и так он задуренный всякими продажными поддонками пропа_Хандонами, со шляхами, да швыдким пануванием. НИЧЕМ ПЛОХИМ из нефти - там не пахнет! Кстати, даже нечто похожее на мясо, в Союзе делали в 60-70 годы пр. века! По отзывам тех, кто пробовал - вполне сьедомо, даже с эммитацией волокон и приятным запахом. Так шо думуваю, шоколад буде (если не уже) очень укусным!
Кот Матроскин
Вакцины хватит на всех, только вот как заставить население прививаться? Идея! Тем, кто не привит отключать газ, воду и свет.
Весёлый Роджер
О Шмуле и щирой математике! Или про вора-несуна прапора и продажной девке империализма -кибернетики: «Кот Матроскин - Sep 27 2021 - Елена, не заглядывая в ГУУУГЛ, скажи, чему равна площадь круга?» И вот вам ответ тупого Мудака пропа_Хандона хунты Шмули_Елен: «Елена - Sep 27 2021 - …Пи эр квадрат деленая на 2 вроде, давно училась.» Ну .лядь цэ просто свидомый многочлен, посаженный на член!!! Ну конечно же пополам, ведь всё у него колхозное и всё у прапора своё! И вот вам вишенка на куче щирого гивна: «Елена -Sep 27 2021- Пи эр квадрат,мне площадь круга ни к чему не нужна была,а причём здесь поезд?» У которого колёса квадратом стучат по рельсам!? И Апофеоз щирого мудизма – Сало уронили, хероям убийцам детей мало! (для тупых скакунов - синонимы к слову "апофеоз". Апогей - вершина, наивысшая точка, наивысшая степень щиросвидомого мудизма.)