Обществоkrasa.24tv.ua10 янв.

Як соціальні мережі впливають на наше тіло: жінки, які ламають "ідеали"

nk_hauz/-mqf-yzyclhb_qxuvz5v.jpg

Соціальні мережі диктують тренди на одяг, їжу та навіть зовнішній вигляд. Раніше це робили фотографії у модних журналах, але тепер такий контент є майже в  кожного у телефоні. Як впливають фото з інстаграму на наш образ тіла – розповідає професор психології Рене Енгельн. 

Частина проблеми в тому, що світлини в соціальних мережах не відповідають реальності, адже вони були відфільтровані та відредаговані, пише Flo.

Коли людина бачить ці фото, у неї може виникнути відчуття, що все навколо має саме такий, ідеальний вигляд.

Це нормальна людська схильність порівнювати себе з іншими людьми. І коли ви "програєте" конкуренцію, це погано впливає на ваш образ тіла.

Соціальні мережі можуть змусити вас постійно думати про те, як ви виглядаєте. А для більшості жінок це дійсно погано. Вони починають бути схожими на ці ідеали, які насправді неідеальні. Це може зруйнувати ваше фізичне та ментальне здоров'я.

Жінки, які показали, що ідеалу не існує

"Я б хотіла, щоб більше людей перестало сумніватися в собі, змогли прийняти себе та бути задоволеним собою", – зазначила дівчина в своєму інстаграмі.

Добірка фото інстаграм і реальність

Цифра на вагах не завжди дорівнює здоров'ю та щастю

"Це не "до" і не "після" – підписала публікацію Hayley Madigan.

Не дозволяйте тиску чинних стандартів краси впливати на ваш розум, ваші стосунки з вами самим, чи на ваше свято. Пам'ятайте, що ці стандарти і так не є реальними, – написала Hayley Madigan.

Усі ми виглядаємо однаково, коли розслаблені

3 прості кроки до здорових соціальних мереж

  • Будьте дуже уважні, коли ви обираєте за ким стежити. Ви можете заблокувати, приховати або відписатися від людей, які негативно впливають на вашу думку про себе.
  • Постарайтеся стежити за людьми, які несуть здорові та адекватні послання. Які не зациклюються на своєму зовнішньому вигляді.
  • Іноді вам просто потрібно провести деякий час без соціальних мереж. Рене Енгельн радить прикинутися вченими, які говорять: "Це експеримент, я збираюся якось спробувати пожити без соціальних мереж і подивитися, що я відчуваю".

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/