Як соціальні мережі впливають на наше тіло: жінки, які ламають "ідеали"
Обществоkrasa.24tv.ua6 дней назад

Як соціальні мережі впливають на наше тіло: жінки, які ламають "ідеали"

Соціальні мережі диктують тренди на одяг, їжу та навіть зовнішній вигляд. Раніше це робили фотографії у модних журналах, але тепер такий контент є майже в  кожного у телефоні. Як впливають фото з інстаграму на наш образ тіла – розповідає професор психології Рене Енгельн. 

Частина проблеми в тому, що світлини в соціальних мережах не відповідають реальності, адже вони були відфільтровані та відредаговані, пише Flo.

Коли людина бачить ці фото, у неї може виникнути відчуття, що все навколо має саме такий, ідеальний вигляд.

Це нормальна людська схильність порівнювати себе з іншими людьми. І коли ви "програєте" конкуренцію, це погано впливає на ваш образ тіла.

Соціальні мережі можуть змусити вас постійно думати про те, як ви виглядаєте. А для більшості жінок це дійсно погано. Вони починають бути схожими на ці ідеали, які насправді неідеальні. Це може зруйнувати ваше фізичне та ментальне здоров'я.

Жінки, які показали, що ідеалу не існує

"Я б хотіла, щоб більше людей перестало сумніватися в собі, змогли прийняти себе та бути задоволеним собою", – зазначила дівчина в своєму інстаграмі.

Добірка фото інстаграм і реальність

Цифра на вагах не завжди дорівнює здоров'ю та щастю

"Це не "до" і не "після" – підписала публікацію Hayley Madigan.

Не дозволяйте тиску чинних стандартів краси впливати на ваш розум, ваші стосунки з вами самим, чи на ваше свято. Пам'ятайте, що ці стандарти і так не є реальними, – написала Hayley Madigan.

Усі ми виглядаємо однаково, коли розслаблені

3 прості кроки до здорових соціальних мереж

  • Будьте дуже уважні, коли ви обираєте за ким стежити. Ви можете заблокувати, приховати або відписатися від людей, які негативно впливають на вашу думку про себе.
  • Постарайтеся стежити за людьми, які несуть здорові та адекватні послання. Які не зациклюються на своєму зовнішньому вигляді.
  • Іноді вам просто потрібно провести деякий час без соціальних мереж. Рене Енгельн радить прикинутися вченими, які говорять: "Це експеримент, я збираюся якось спробувати пожити без соціальних мереж і подивитися, що я відчуваю".

Написать комментарий