Як відсутність батька впливає на майбутнє дитини: пояснення психолога
Обществоsimya.24tv.ua02 июня 2021

Як відсутність батька впливає на майбутнє дитини: пояснення психолога

Причини невдачі у стосунках криються набагато глибше, ніж здається. Роль батька в такому випадку далеко не остання. Хтось взагалі його не мав, у когось він був присутній формально, але не цікавився життям дитини.

Часто жінки, яких виховувала тільки матір, не бачать зв'язку з батьками, особливо з татом. Вони можуть стверджувати: "До чого тут батько? Я його не знаю, не шукаю, і не хочу знати".

Проте з часом, розібравшись, розуміє, що інтерпретує батька очима мами й починає змінювати ставлення до нього. Навіть, якщо батька ніколи не бачила або в дитинстві була свідком насилля, дівчина від початку займає позицію мами, тобто жертви. 

За словами психолога, коли жінка не приймає тата, чоловіка, то вона наче не приймає частину себе, яка ще більше починає проявлятися. Таких жінок, буває, називають "чоловік у спідниці". Вона це заперечує й багато енергії витрачає на те, щоб з цим боротися, а насправді транслюють це ще більше.

Ірина Юськова зазначила, що відсутність батька взагалі в житті жінки — збитково для неї. У таких жінок часто спрацьовує неусвідомлена агресія до чоловічого роду, незалежно від професії.

Я робила опитування серед чоловіків, які не можуть створити сім'ю. Зазвичай чоловіки жаліються, що жінки йдуть з побачення незадоволені й не можна зрозуміти чому. Хоча ці ж жінки вважають свою поведінку природною й адекватною, – повідомила Ірина Юськова.

"Найчастіше такі жінки виростають з розумінням, що роль батька не така важлива. "Я ж виросла, у мене дві ноги, дві руки, усе ок, значить і я так зможу", — це звучить як аргумент для них самих. Тому такі жінки швидше наважуються на дитину без батька, бо для них усе логічно, і вони не бачать в цьому суттєвої проблеми", – додала Ірина Юськова.

Теорія Памели Левін

Роль батька найбільше проявляється після 5 років, саме у шкільному віці. Є така теорія Памели Левін, згідно якою від 0 до 18 років кожна людина проходить 6 стадій розвитку. На кожній стадії є певні задачі, які треба виконати для свого розвитку. Якщо на одній стадії не навчимося, то на наступній буде важче вчитися, виконувати задачі розвитку нової стадії.

Якщо до шкільного віку дитина повноцінно награлася й у неї було нормальне дитинство, то в школі їй буде вже цікаво сидіти, слухати, вчитися. Ось тут значну роль відіграє фігура батька, яка відповідає за цю структуру й правила, – розповіла Ірина Юськова

"Правила дуже часто можуть стати деструктивними, якщо роль батька починає виконувати мати, особливо, коли вона замінює обох. Жінка проявляється як жінка, коли вона проявляє три іпостасі — самодостатність, ніжність, сексуальність. А якщо вона вся про "виживання", то як мінімум, дві пропадає", – пояснила Ірина Юськова.

За словами психолога, перше універсальне правило, щоб не нашкодити дитині, зберегти в її очах батька – батьком. Якщо є образи на чоловіка, треба їх пропрацювати, але не замилювати дітям очі "батьком звіром". Чоловік може бути поганим чоловіком, але класним батьком. Не варто перекладати цю відповідальність на дитину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.