Обществоukr.media25 сент.

Як винести урок з невдачі і використати її у своїх цілях

Невдачі — це частина нашого життя.

nk_hauz/zsUxpTN7g.webp

Невдача означає, що певна мета — проект, робоче завдання, відкриття компанії, відносини або бажання самореалізації — не досягнута. На помилках вчаться — і всі знають і говорять про це. Сказати-то легко, а насправді це часто набагато складніше. Що зроблено не так? Як треба було вчинити? Хто винен? Що робити далі? Ці питання дошкуляють постійно, інформує Ukr.Media.

Чому люди борються з невдачами

Поразка — це щось недобре. Успіх призводить до вершин, зміцнює і приносить радість — найкраще підтвердження високих досягнень в суспільстві. Коли справа стосується невдач, з ними часто асоціюються сором, відмовки, ухилення. Але невдачі — це частина життя, і вони трапляються з кожним неодноразово: невдала здача іспиту, невдала перевірка водійських прав або кінець значущої дружби. Люди роблять все нові помилки і знову зазнають невдачі, але вони вчаться і роблять речі краще.

Як впоратися з невдачею

Невдача може …

- показати, що щось переоцінене або недооцінене;

- сприйматися як процес навчання;

- стати шансом для нового початку.

Те, що вважається невдачею, часто дуже індивідуально: для одних кінець відносин здається полегшенням, інші бачать в ньому поразку, яку можна було запобігти. Але замість відчаю через нездійсненну мрію можна знайти способи і засоби впоратися з невдачею.

Велику роль відіграють завзятість і цілеспрямованість, а фундамент цієї психологічної стійкості закладається в дитинстві. Така здатність допомагає пережити кризи і удари долі. Не хвилюйтеся, цьому теж можна навчитися. А ось від самих невдач ніщо не може захистити.

Як стати наполегливими і завзятими

Прийняти

Іноді невдача вже вимальовується, але в неї не хочеться вірити. Визнання невдачі болісне, але неминуче. Тільки визнавши невдачу, можна почати обробляти, міркувати і, найголовніше, рухатися далі. Це може бути довгий шлях, але будьте впевнені: все рано чи пізно закінчується.

Не відчувати самотності

У невдачі немає нічого ганебного, навіть якщо спочатку так здається. Залежно від того, на яку сферу життя це впливає, обов'язково знайдуться однодумці. Але і особисте оточення, сім'я і друзі, завжди поруч. Вони можуть підтримати тільки в тому разі, якщо не ховати голову в пісок.

Припинити роздумувати

Постійні спогади про невдачі не приносять нічого, крім поганого настрою, а в гіршому випадку паралізує, змушуючи відмовлятися пробувати щось нове. Хто думає, що може уникнути помилок, вже робить першу помилку. Зупиніть роздуми і відпустіть невдачу.

Знайти позитив

Спочатку це звучить насмішкою, але після невдач багато людей знаходять в них щось позитивне, тому що це було початком чогось нового або відкривало для них інші можливості.

Використовувати саморефлексію

Зазнавши невдачі, людина багато дізнається про себе і тому може краще зрозуміти, що для неї дійсно важливо і як вона буде ставити цілі в майбутньому.

Невдачі — це лише частина накопиченого досвіду. Не чіпляйтеся за них, пам'ятайте про свій успіх, про те, що вже досягнуто.

💬 Последние комментарии
Гость
"Количество умерших от коронавируса в США за неполные одиннадцать месяцев 2021 года превысило данный показатель за весь прошлый год. Это произошло несмотря на наличие в стране сразу нескольких «проверенных» прививок, высокий уровень вакцинации населения, отточенные методики социального дистанцирования и тотальную пропаганду иммунизации. Столь неудобная статистика ставит под сомнение эффективность западных вакцин и протоколов лечения, заставляя оправдываться медицинские власти Соединенных Штатов и глобальные СМИ". ... "наглядный сравнительный график с сайта usmortality.com". ... Согласно свежим данным Университета Джонса Хопкинса, количество жителей США, скончавшихся от новой коронавирусной инфекции, к утру 26 ноября 2021 года составило 775.797 человек. По состоянию на 1 января этого года, данный показатель равнялся 353.948 человекам. Таким образом, в 2021 году от ковида умерло уже 421.849 американцев — почти на 68 тыс. человек больше, чем годом ранее. При такой тенденции разрыв увеличится к концу года еще примерно на 35-40 тысяч жизней и явно превысит 100 тыс. человек.
наблюдатель
«Не подтрунивай над врагом лукавым, - Годы жизни (незаметно) коротки, И загробные мучения Милый друг, совсем не пустяки!» (Г. Гейне).
Гость
«Не подтрунивай над врагом лукавым, - Годы жизни (незаметно) коротки, И загробные мучения Милый друг, совсем не пустяки!» (Г. Гейне).
Макс
Кому чего... и такое бывает.
гость
И как-то так.
наблюдатель
И если поживём... и как-то так.
Гость
И если поживём...
Авторские статьи