Обществоukr.mediaAug 20

Як вирішувати конфлікти у колективі: корисні поради

Для кожного виду конфлікту у колективі є свій спосіб вирішення.

nk_hauz/9P2R9x77R.webp

Працювати з колегами пліч-о-пліч місяцями та навіть роками, і уникати конфліктів неможливо. Суперечки і розбіжності з робочих питань — явища природні і цілком вирішувані. Під час роботи нам доводиться зіштовхуватися з різними людьми, і вміння поводитися під час конфліктів є дуже цінним, адже шукати нову роботу через характер інших не зовсім розумно, інформує Ukr.Media.

Хочемо почати з того, що конфлікти на роботі — це не завжди погано. Не погоджуватися з іншою людиною — нормально, тому що кожен з нас бачить істину через призму свого життєвого досвіду. Вирішення конфліктів на робочому місці — завдання не лише керівника, а й співробітників. При цьому важливо знати, що конфліктні ситуації можуть бути різними, як і способи їх вирішення. Давайте розглянемо чотири основних види:

Внутрішньоособистісний

В цілому до такого типу конфлікту колектив має посереднє відношення. Причинами внутрішніх протиріч можуть бути думки і проблеми однієї людини, що роздирають зсередини. До них належать: нестабільне фінансове становище, розбіжності з партнером, втрата близької людини.

Але проблема полягає у тому, що людина, яка має особисті складності, не є ізольованою від своїх колег і, природно, внутрішні протиріччя матимуть і зовнішні прояви. А це може стати гарним ґрунтом для зародження усіх інших видів конфліктів. Якщо ви помітили, що ваш колега переживає не найкращі часи у своєму житті, можливо, варто запропонувати йому допомогу і надати підтримку, щоб запобігти серйозним проблемам.

Міжособистісний

Цей конфлікт виникає між двома людьми — його зміст полягає у тому, що думка однієї сторони не співпадає з тим, що думає інша. Причому суперечливі питання не завжди стосуються робочих моментів — стати поштовхом до протиборства може фраза, дія, і те, що здалося важливим сторонам, які конфліктують. Наприклад, недбале ставлення до документів, грубе висловлювання і багато іншого.

Річ у тім, що усі ми не схожі один на одного, і є люди, які звикли поводитися зовсім по-іншому. Важливо не відстоювати свою позицію, а рухатися до оптимального рішення і виграшу усіх сторін. Якщо потрібно сперечатися, то робити це варто конструктивно, без висловлювань, що оцінюють. Важливо пам'ятати, що не можна критикувати особистість. Потрібно оперувати фактами, а якщо ви не згодні з якоюсь ідеєю, то пропонуйте альтернативу і аргументи. Дотримуйтесь правила "Критикуєш — пропонуй ".

Між особистістю і групою

Тут йдеться про те, що частина колективу незадоволена роботою одного співробітника або, навпаки, людина демонструє відверту ворожість до групи своїх колег. Причини можуть бути як об'єктивними (невиконання роботи, перекладання обов'язків на колег, плітки), так і позбавленими об'єктивності (глузування колег з зовнішності).

Якщо вас ображають і зачіпають зауваження колег, які не стосуються робочих питань, спробуйте припинити агресивну поведінку. Не дозволяйте бути приводом для глузувань, беріть до уваги лише конструктивну критику, від інших висловлювань абстрагуйтеся. Ще одним ефективним способом є пропозиція поставити себе на місце суперника. Просто попросіть колектив і його окремих співробітників подивитися на ситуацію вашими очима — така техніка часто допомагає поставити недоброзичливців на місце.

Міжгруповий

Наймасштабніший варіант конфлікту, коли у протиборство вступають дві або кілька груп. Наприклад, група дизайнерів і бухгалтерія. Причини проблеми можуть ховатися у незадоволеності якістю роботи одного відділу, від якого залежить вчасно здана робота, фінансування проекту і багато іншого, що може гальмувати весь робочий процес.

Вирішити цей вид конфлікту здатен лише досвідчений керівник, який вислухає претензії і невдоволення сторін, вигадає шляхи вирішення і досягнення стабільності у колективі.

💬 Последние комментарии
Кот
Жить стало лучше...Жить стало веселее!Шея стала тоньше,но зато длиннее!!!
Кот
Не смешите мои тапки...После Бреста поляков попёрли из Великобритании пачками,а,если и из ЕЭС попросят,то куда же тогда укрруинцам деваться???
гость
ну вот ещё один альтернативный сюжет в довесок к избитому роспропагандой "полекситу" - в споре пшеков и евры куш сорвут проамериканснкий дойчеканцлер и пробританский еврокомиссар. Не получится из ЕС 4го рейха, как бы корпы и диплы Рф не играли в полит.биржу панЕвропы. Польска не случайно сейчас стала стронг - ставлю злотый, шо в этом раунде пшеки таки поставят своего белого орла вместо чёрного над рейхстагом. Почему? - а у них рабиновичи круче, и вообще в договорном футбольном матче всегда приятнее болеть за братушек-славян, чем за дойчей. Даже если главный спонсор польской фан-зоны таки сидят в лондонах и нюёрках. Хлопцям с альтернативки впадлу прочитать документы "брексита" - а напрасно, пшеки их очень внимательно изучили от корки до корки и таки нашли пару косяков, которые могут сыграть в их пользу. Они даже учли, что дойчи могут попросить наитемнейшего, чтобы тот разогрел бацьку, чтобы тот показал пшекам козу и атата. Польша получит свои хотелки, или она ... мабуть соберёт всех хохлозаробитчан и отправит мигранто-поездом в Дойчлянд за счёт канцлера. А как известно всякому роспропагандисту - там где прошёл хохол, там уже ничего не растёт. И закончится это тем. что их опять поделят - только не территориально, а банковско-финансово. В общем патовая ситуация будет ровно до вступления "непобедимых легионов Рима" на воеводство - поляки будут угрожать немцам хохлами, а немцы будут угрожать полякам москалями (а евреи будут угрожать москалям хохлами). И во всём опять будут виноваты хохлы - это же прекрасно, таки наши дурни опять будут при деле! Это уже задача решённая, - из двух неизвестных есть только одно известное. ... Профит!
Гость
Светлая память
Гость
Саетлая память...
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"