Обществоmen.24tv.ua23 нояб.

Як визначити, що у тебе стійка особистість: 5 ознак для перевірки

nk_hauz/NdZscIp7g.jpeg

Здатність долати перешкоди принесе тобі звання "стійкої" людини. Ти повинен бути хоробрим, а також сміливим. Усе для того, щоб з гідністю приймати виклики, які вам регулярно підкидає життя.

Ми ж назвемо для тебе ознаки, які допоможуть визначити, наскільки ти стійкий. Це дозволить тобі прокачувати свої сильні сторони та справлятися з усіма негараздами, які переслідують нас щоденно.

1. У тебе немає претензій

Ти ніколи не скаржишся. Навіть якщо ситуація аж ніяк не сприяє тобі, ти віддаєш перевагу зберіганню спокою. Усе для того, щоб вийти з поєдинку переможцем. Ти знаєш, що скарги не принесуть бажаних результатів. А ще ти розумієш, що спілкування з друзями та близькими допоможе тобі зберігати здоровий глузд.

2. Ти відповідальний

Ти завжди несеш відповідальність за свої помилки. А ще ти ніколи не звинувачуєш нікого, крім себе. Це одна з твоїх найсильніших особистих сторін. Твоє сильне почуття відповідальності робить тебе надзвичайно стійкою людиною, яка не боїться викликів.

nk_hauz/-hqscIpnR.jpeg

3. Ти тверезо оцінюєш себе

Ти добре знаєш, які у тебе сильна та слабкі сторони. Це допомогає тобі оцінювати життєві рішення на дуже нейтральному рівні. Коли ти визнаєш, що ти недосконалий, ти стаєш зрілішим і розумієш усі аспекти життя.

4. Ти не порівнюєш себе

У світі, де люди постійно порівнюють себе один з одним, стійка людина задоволена тим, що має. Якщо ти стійкий, ти не порівнюєш своє щастя, втрати, горе з іншими. Натомість ти зосереджуєшся лише на самовдосконаленні. Адже це – шлях до досягнення успіху.

5. Ти незалежний

Ти чудово розумієш, що не можеш покладатися ні на кого, крім себе. Отже, ти ніколи не проґавиш можливість підготуватися до гіршого. Ти думаєш, що виживання сильнішого можливе лише тоді, коли ти готовий зіткнутися з чим завгодно самотужки. Це і є справжня стійкість.

nk_hauz/fpqycSt7g.jpeg

Стійкість – та характеристика, яку повинен прокачувати кожен без винятку. Вона дозволить тобі не лише досягати успіху, а й з гідністю переживати усі виклики життя.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.