Як впоратись з нічними страхами дитини?
Обществоnashamama.com08 ноября 2020

Як впоратись з нічними страхами дитини?

Часто діти страждають від приступів страху вночі. В нашому матеріалі ми розповімо, як з ними боротись.

Постарайтесь не панікувати і не метушитися, залишайтеся спокійними. Нічний страх - це не загрозливий для душевного і фізичного здоров'я малюка.

Не робіть необдуманих дій: не намагайтеся будь-яким способом розбудити дитину. Зазвичай достатньо просто дочекатися закінчення нападу. Звичайно, це важко - нічого не робити, а тільки дивитися: потрібно володіти залізною витримкою і спокоєм.

Якщо дитина перебуває в стані вираженого рухового збудження (б'ється і дряпається, намагається схопитися і втекти і т.д.) - забезпечте фізичну безпеку дитини, м'яко утримуючи її на руках або на ліжку.

Уважно спостерігайте за дитиною весь період нападу і після нього, для того щоб в подробицях описати це фахівцеві.

Якщо дитина таки прокинулась, ласкаво заспокойте її, відволікаючи, обережно спробуйте з'ясувати, як вона себе почуває і що, може бути, пам'ятає.

На наступний день ні в якому разі не обговорюйте нічний напад з дитиною. Це може привести до формування невротичних реакцій і появи денних страхів і тривоги. Однак дуже акуратно і дипломатично, не згадуючи прямо нічну пригодц, потрібно зробити обережну спробу з'ясувати можливі спогади про минулу ніч.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Диалог может вестись с равнозначными и по силе партнёрами ,иначе диалога не будет,сильные всегда навязывали свою волю слабым,так было всегда,есть и будет.А Украина будет европейской державой,а Роджер никогда не сказал плохого слова о российских олигархах,мало того,он хочет чтобы их ине трогли, мерзавец.
е
хм... Елена №2... мысли читать это не ко мне, а к экстрасенсам... Так вот этой самой "беллетристикой" занимается как раз твоя любимая Елена, которую ты так рьяно защищаешь... И кстати на счет тупизны, что-то Елене ты такого не пишешь, Елена №2)))
Елена
В данном случае не жевать капусту,а её загребать.
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...