Обществоwww.hitechnews.com.uaApr 15

ЯК ВПОРАТИСЯ З ЗАЛЕЖНІСТЮ ВІД СМАРТФОНА

nk_hauz/-mykb3l6iwtuhkkeqkcj.jpg

В епоху цифрових технологій все більше людей стають залежними від своїх телефонів. Наприклад, згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії, середньостатистична людина дивиться на свій смартфон кожні 12 хвилин, а 78% кажуть, що не можуть без нього жити. Однак занадто великий час перед екраном може мати негативні наслідки як для фізичного, так і для психічного здоров’я. Тому, якщо ви постійно звертаєтеся до вашого пристрою, ми радимо вам ознайомитися з цими 6 методами, щоб подолати залежність.

1. Складіть «цифрову» дієту.

Спочатку визначте, який у вас цифровий «фаст-фуд». Що ви робите на телефоні найдовше – відповідаєте на електронні листи, використовуєте програми, внаслідок чого “зависаєте” в соціальних мережах? Коли ви виявите проблему, почніть шукати більш конкретні способи її вирішення.

2. Застосуйте правило «немає екранів поза офісом».

Образно кажучи, звичайно. Йдеться про обмеження часу, який ви проводите перед своїм комп’ютером і телефоном без роботи. Робота багатьох з нас настільки тісно пов’язана з технологіями, що ми не можемо дозволити їм зайняти наш вільний час.

3. Видаліть повідомлення.

Сповіщення про нові повідомлення з Messenger / Viber і інших соцмереж зазвичай змушують користувача скоріше прочитати їх. Так що просто вимкніть ці повідомлення.

4. Вдалині від очей, від розуму.

Ви проводите години, просто цілеспрямовано “зависаючи” в соціальних мережах? Радикальне рішення полягає в тому, щоб видалити додаток. Якщо це звучить неймовірно, спробуйте видалити на один тиждень для початку. Якщо ви зрозумієте що не пропустили занадто багато, зробіть остаточний крок і видаліть додатки на зовсім.

5. Встановіть кордони.

Замість того, щоб перевіряти свою електронну пошту кожні 10 хвилин, скажіть собі, що ви будете робити це два або три рази на день в певний час. В іншому випадку, ви будете постійно відволікатися.

6. Визначте ваші «зони без телефону».

Наприклад – без використання телефону в спальні, ванній, на відпочинку або в громадському транспорті. Це зажадає сильної волі, але спробуйте зробити це заради себе.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Слышишь, Ленка-белка! А чё вспоминаешь только крепостное право в России, а у пиндосии нет? Ты, бедняшка ТП, видно не знаешь, что у Амэрики оно закончилось гражданской войной Севера и Юга, а в России без войны! Чувствуешь разницу? Хотя откуда у безграмотной ТП способность думать? О чем это я...
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))