Обществоukr.media17 мая

Як за допомогою певних сигналів показати чоловікові, що він вам подобається

Таємні знаки для чоловіків.

nk_hauz/-m_u_we95ykox9-vahyd.jpg

Далеко не кожна жінка або дівчина може розповісти про свої почуття чоловікові безпосередньо. Психологи дали кілька порад про те, як зробити це за допомогою певних сигналів, які зрозумілі сильній статі, інформує Ukr.Media.

Будьте ближче до чоловіка

Це варто сприймати як в прямому, так і в переносному сенсі. Коли розмовляєте з об'єктом свого обожнювання, намагайтеся нахилятися до нього ближче, скорочуючи відстань, доторкатися до нього, але не дуже нав'язливо, щоб він не вирішив, що пора бігти геть. Бути ближче — значить бути поруч в цілому. Можна сідати до нього ближче під час обіду на роботі або на заняттях в університеті. Чоловік це точно помітить.

Жестикулювати

Експерти в області відносин проводили чимало тестів і досліджень на тему того, як жестикуляція жінки впливає на чоловіка. Виявляється, сильна стать сприймає жестикулювання під час розмови, як явну ознаку наявності у жінки симпатії. Не зрозуміло до кінця, чому майже 70 % чоловіків так вважає, але ця інформація буде корисною, якщо ви хочете комусь показати свої почуття.

Просіть його про допомогу

Кожен чоловік хоче бути потрібним для коханої жінки або для тієї, хто йому подобається. Саме тому психологи радять просити вподобаного вами чоловіка про допомогу. Це повинно виглядати максимально ненав'язливо. Попросіть його про щось просте. Вважається, що якщо чоловік намагатиметься допомогти жінці, у нього можуть з'явитися почуття навіть до тієї дамі, яка не особливо йому подобається в плані зовнішності.

Встановіть візуальний контакт

Зовсім не обов'язково дивитися чоловікові в очі весь час, що ви з ним розмовляєте. Досить невеликого візуального контакту. У цей момент можна посміхнутися і удати, що ви соромитеся. Це зробить позитивний ефект ще більш потужним. Будьте впевнені, що зустріч поглядів буде одним з кращих способів передати чоловікові таємне зізнання у коханні.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))