Як за допомогою певних сигналів показати чоловікові, що він вам подобається
Обществоukr.media17 мая 2021

Як за допомогою певних сигналів показати чоловікові, що він вам подобається

Таємні знаки для чоловіків.

Далеко не кожна жінка або дівчина може розповісти про свої почуття чоловікові безпосередньо. Психологи дали кілька порад про те, як зробити це за допомогою певних сигналів, які зрозумілі сильній статі, інформує Ukr.Media.

Будьте ближче до чоловіка

Це варто сприймати як в прямому, так і в переносному сенсі. Коли розмовляєте з об'єктом свого обожнювання, намагайтеся нахилятися до нього ближче, скорочуючи відстань, доторкатися до нього, але не дуже нав'язливо, щоб він не вирішив, що пора бігти геть. Бути ближче — значить бути поруч в цілому. Можна сідати до нього ближче під час обіду на роботі або на заняттях в університеті. Чоловік це точно помітить.

Жестикулювати

Експерти в області відносин проводили чимало тестів і досліджень на тему того, як жестикуляція жінки впливає на чоловіка. Виявляється, сильна стать сприймає жестикулювання під час розмови, як явну ознаку наявності у жінки симпатії. Не зрозуміло до кінця, чому майже 70 % чоловіків так вважає, але ця інформація буде корисною, якщо ви хочете комусь показати свої почуття.

Просіть його про допомогу

Кожен чоловік хоче бути потрібним для коханої жінки або для тієї, хто йому подобається. Саме тому психологи радять просити вподобаного вами чоловіка про допомогу. Це повинно виглядати максимально ненав'язливо. Попросіть його про щось просте. Вважається, що якщо чоловік намагатиметься допомогти жінці, у нього можуть з'явитися почуття навіть до тієї дамі, яка не особливо йому подобається в плані зовнішності.

Встановіть візуальний контакт

Зовсім не обов'язково дивитися чоловікові в очі весь час, що ви з ним розмовляєте. Досить невеликого візуального контакту. У цей момент можна посміхнутися і удати, що ви соромитеся. Це зробить позитивний ефект ще більш потужним. Будьте впевнені, що зустріч поглядів буде одним з кращих способів передати чоловікові таємне зізнання у коханні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
..мову..
е
пока что жопу лижешь и целуешь ты... цельному американскому флоту...и на хрене катаешься всего 6-го флота..но американскую могу выучить не в состоянии, т.к. примитивная бестолочь по натуре...
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...