Як за три тижні «сови» можуть стати «жайворонками»
Обществоaspekty.net02 марта 2020

Як за три тижні «сови» можуть стати «жайворонками»

Існує думка, що перевиховати завзятих «сов» у «жайворонків», якщо не неможливо, то дуже важко.

Всіх без винятку людей можна розбити на дві великі групи по тому, якого способу життя вони дотримуються. Одні схильні вставати «ні світ ні зоря» і відходити в обійми Морфея теж порівняно рано. Інші ж не проти полежати вранці, але можуть до півночі (і більше) не спати та відчувають себе абсолютно нормально, інформує Ukr.Media.

Існує думка, що перевиховати завзятих «сов» у «жайворонків», якщо не неможливо, то дуже важко. Але це твердження буквально нещодавно було спростовано британськими й австралійськими вченими. Дослідники знайшли спосіб порівняно швидкого, а, головне, м’якого перевиховання людей з звичками «сов».

Головне тут, треба розуміти, науковий підхід. Він полягає в тому, що потрібно строго дотримуватися певного режиму. Вчені вирішили перевірити свою теорію експериментально, і запропонували 22 абсолютно різним людям стати учасниками досвіду, які ведуть спосіб життя «сов».

Спочатку лікарі вивчили кожного з них з точки зору медицини. Потім добровольці були розподілені на дві групи. Першій були видані інструкції, які полягали в тому, що вони повинні були лягати й вставати на 2 — 3 години раніше, ніж звикли.

Так само випробовувані зобов’язалися приймати їжу у строго визначений час, відмовитися від приймання кави в другій половині дня і денного сну. Ще одна важлива умова полягала в тому, щоб їх фізична активність була перенесена на ранок.

Так тривало три тижні. Весь цей час члени контрольної групи вели особисті щоденники, де відзначали все, що так, чи інакше, стосується інструкцій. А вчені тим часом обробляли результати. І вони виявилися дивовижними!

Виявилося, що «сови», що виконували всі пункти, перестали відчувати дискомфорт вранці. У них зменшилася депресія, а розумові й фізичні здібності перестали бути пригнічені. Одночасно, «сови» з іншої групи не показали будь-яких змін у своєму розпорядку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Козел назначил козла козлом.
Игбун Хохлов
А еще туркарийцы, арабарийцы, латиносарийцы, не говоря уже о полякарийцах. А вот хохларийцев пока еще не было.
Анархист
Так это... Любой бюрократ - это обезьяна. Пусть и в галстуке.
Троцкий
Просто бюрократам не хватает жёсткой народной любви!
Боротьбист
Вот! Борьба с внутренним врагом - это то, что бандеровцы знают и умеют. Может хорошая борьба у них получиться. Плюс установку им даёт мужик, который похож на советского бюрократа.
Весёлый Роджер
«Елена 23 апреля 2019 Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,государство как может,в силу своих возможностей помогает своим гражданам.А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…» Ну Шмуля, так как там в МАААскве москали наелись ёжиков? Ой и укусны вони були, особливо ыщо бобры були в кляре! Да пид стекломойчик - ЛЯПОТА!!! Ну а теперь отвечай мразь, як там скакуны - насосались панских .уёв? Тому що иного вам НЫЧОГО не дали, даже Джавелины отобрали и в Польшу отвезли, подальше от продажных майданутых щирюков! Ось воно як! Что и подтверждает, что ты Шмуля -ТУПОЙ, продажный мудак! ТАК!!!
Весёлый Роджер
Луночка привет лапа! А почему нет субсидий, ведь вроде как всем дают если <4000грн? Какой же этот продажный пердун Шмуля, циник и тварь - ну нет слов!
Авторские статьи