Обществоukr.mediaApr 30

Як закохати у себе вподобаного чоловіка: 6 простих способів

Закохати у себе чоловіка досить легко.

nk_hauz/-mzug4xzom1y13ye07v-.jpg

Щоб привернути до себе увагу чоловіка, необхідно спочатку зрозуміти, наскільки він вам цікавий, інформує Ukr.Media.

Як закохати у себе чоловіка, і змусити його серце битися частіше навіть після одного погляду на вас?

Психологи, що спеціалізуються на відносинах між чоловіком і жінкою, у своєму дослідженні звернули увагу на 6 моментів, за допомогою яких жінка може закохати у себе чоловіка. Що ж вони (психологи) пропонують? Що треба робити, щоб серце обранця стало битися частіше?

Зважтеся на екстремальний вчинок

Ви випадково дізналися, що предмет вашого обожнювання ходить у аероклуб, і займається стрибками з парашутом. Запишіться у той самий клуб, і спробуйте зробити свій перший стрибок з парашутом на очах у вашого обранця.

У нього точно серце заб'ється частіше через переживання за вас. Дослідники довели, що двоє людей, які разом переживають якусь екстремальну пригоду, часто закохуються одне у одного. Так влаштований цей світ, що у стані тривоги людей, наче магнітом, притягує одне до одного.

Можете запропонувати предмету свого обожнювання підвезти його на мотоциклі, впевнено сідаючи за кермо двоколісного "коня", а можете запросити його покататися на байдарці, хоча до цього ніколи не займалися даним видом спорту.

Чоловік буде вбитий вашою сміливістю і відвагою, і вже ніколи не захоче з вами розлучатися.

Нагодуйте коханого теплою їжею

Чи доводилося вам колись слухати на свою адресу теплі слова, наприклад, "мила", "гарна", "добра" і так далі? Приємно слухати компліменти, але вчені з'ясували ще одну закономірність: чоловікові також приємно, коли його пригощають теплою їжею. Навіть чашечка ароматної кави, прийнята чоловіком з ваших рук, змусить його серце битися сильніше, і він буде чекати на нову зустріч з вами. Не виключено, що йому захочеться почати відносини з вами.

Будьте завжди поруч

Якщо ви хочете, щоб чоловік у вас закохався — намагайтеся якомога частіше бути поруч з ним. Ненав'язливо цікавтеся його справами, розкажіть трохи про себе. Але не усе одразу. Зупиніться на найцікавішому епізоді зі свого життя і йдіть. Він не витримає, і захоче дослухати вашу розповідь до кінця. А це означає, що він запросить вас на побачення.

Знайдіть спільні інтереси з чоловіком

Не запевняйте предмет свого обожнювання у тому, що ви полюбляєте футбол. Запропонуйте йому зіграти партію у шахи, якщо побачите, що він відвідує шаховий клуб. Хоч граєте ви дуже погано, але це буде приводом для того, щоб запропонувати йому реванш, і відігратися за свій минулий програш. Крок за кроком — і ви почнете з ним зустрічатися у парку під місяцем.

Навчіться грати на музичному інструменті

Французькі вчені встановили, що люди, які грають на будь-якому музичному інструменті, буквально виростають у очах протилежної статі, і здаються дуже привабливими та начитаними. Ваше вміння поводитися з гітарою, або з баяном під задушевну пісню швидко притягне до вас предмет вашого обожнювання: він буде ходити за вами скрізь.

Не лізьте зі шкіри геть, щоб сподобатися обранцеві вже на першому побаченні

Не усі закохуються одне у одного з першого погляду. Як показало чергове наукове дослідження, закохатися можна лише у ту людину, яка спочатку не сподобалася! Вже на другому, або на третьому побаченні ви можете помітити, що чоловік до вас небайдужий.

Але так станеться лише у тому разі, якщо ви не будете усім виглядом показувати, що він вам дуже симпатичний. Зробіть паузу і поводьтесь природно, ніби він вам байдужий. Не намагайтеся лізти зі шкіри геть, щоб справити гарне враження. Жінка-загадка чоловікові подобається більше, ніж та особа, яка вже на першому побаченні запропонує йому близькість. Від такої він буде стрімко тікати.

💬 Последние комментарии
Существо вопроса
Йо! Гуцул - это и есть настоящий славянин.
Весёлый Роджер
Я все понял, наш Шмуля Сруля – ПАРХАТЫЙ ГУЦУЛ!!! То-то у него «сильная» така сображаловка – ЙоЕЙ!!! «….регион, где живут гуцулы, румыны, венгры и евреи,…»
Существо вопроса
Кто вообще придумал этих венгров? В Венгрии нет никаких финно-угров! Только язык! Бедлам!
Весёлый Роджер
«Елена -08 декабря 2018- Мировой конфликт связанный с агрессией орды решит госдеп. Причем очень быстро и конкретно.Не позволит США Орде с 2 процентами мирового ввп устанавливать свои правила игры на планете Земля.Головокружение от блицкрига на Украине закончиться для орды очередным мировым позором по сценарию более печальному и кровавому чем разал СССР 91 года...Пружина критически сжата и развязка для русского мира будет трагической и очень быстрой...» «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь… Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял…» (Украинский политик Арсений Яценюк приобрел в городе Майами штата Флорида 24 виллы стоимостью от 1 до 5 миллионов долларов. Сала МУДАКАМ майдана!!!) Сало уронили – хероям убийцам мало! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» P.S. Голодная, сожравшая всех ежей та бобров Россия, вышла на ПЯТОЕ место у Свите по ЭКСПОРТУ свинины!!! А каком месте вильнодупая эуропеидная колония, оккупированная запизденцами та пиндосами?
Весёлый Роджер
Это каким образом я это делаю? Эй мразь наёмная Шмуля Сруля - отвечай! Это тем, что указал цены на ХЛЕБ в "голодной Рашке" в ДВА РАЗА ниже чем у сытых эуропеидив? Этим? Или тем, что стали Русскую Ладу на ЗАЗе выпускать? Или тем, что Россия впервые за 100 лет вышла на ПЯТОЕ место в Мире по экспорту свинины? А щирые долбоэбы даже в ТОП-100 не вошли? Этим? Ну ты и мразь поганая Шмуля, пердун ты продажный! Пидзаборный ты пархатый высерышь! Щоб у тебя от мацы несварение було!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ ВАС, уКРАИНЦИ!!!
"кАМЕНЯР"! уКРАИНЕ ОТВЕЧАТЬ ПРИДЁТСЯ!!!
Ответить на поставленные тебе вопросы ты не желаешь, "переводя стрелки" на другие темы!!! Неудобную для себя правду ты как огня боишься!!! фашистской украине за свои преступления в Донбассе, в Одессе, в Украине ответить всё равно придётся!!!