Як залишатися щасливою, навіть якщо вам довелося пережити розрив стосунків
Обществоukr.media28 апреля 2021

Як залишатися щасливою, навіть якщо вам довелося пережити розрив стосунків

Розрив стосунків не є приводом для горювання.

Відтепер розлучення почастішали у нашому суспільстві: одних не влаштовує матеріальне становище, інші не зійшлися характерами (класична схема); треті знаходять партнера, який їх більше влаштовує, та інше, інформує Ukr.Media.

Жінки сприймають розлучення, як руйнування усіх своїх мрій і надій; розлучення дуже лякає жіночу половину роду людського. Втрата коханої людини асоціюється з болем, з глибокою раною, нанесеною чуйному серцю.

Сучасна статистика зазначає, що більша частина нинішніх шлюбів закінчується розривом відносин. Це якщо брати до уваги офіційні шлюби. А скільки ще молодих пар розлучається, проживаючи у цивільному шлюбі і маючи дітей?

Однак, не усі жінки після розлучення ллють гіркі сльози і впадають у депресію. Деякі, навпаки, радіють, що отримали свободу і не збираються ставити на собі хрест.

У чому секрет таких оптимістичних жінок? Спробуємо розібратися.

Ось п'ять порад жінкам, які не хочуть виглядати нещасними після розлучення:

Навчіться поважати свої почуття

Не бійтеся своїх переживань і не знецінюйте їх. Прийміть розлучення, як привід для перегляду свого життя. Не комплексуйте і не випускайте свої страхи назовні. Просто проаналізуйте усі емоції, проживіть їх знову, а потім відпустіть, щоб рухатися вперед — без комплексів і без озирання у минуле.

Не заперечуйте той факт, що вам погано. Не треба перебувати у затиснутому стані — розслабтеся, заспокойтеся і займіться собою. І вже через короткий відрізок часу ви будете радіти кращій версії себе!

Подякуйте колишньому чоловікові за цінний життєвий досвід

Після розлучення життя починається спочатку. І ви починаєте його будувати, ґрунтуючись на досвіді своїх минулих відносин. Адже кожна людина, яка пройшла через розставання, чомусь вчиться у тих, хто був поруч.

Ви навіть можете подумки подякувати вашому колишньому за те, що він вас чомусь навчив.

І коли біль почне згасати, — ви побачите чимало переваг і плюсів свого нового становища.

Не кидайте усі сили на те, щоб розлучитися зі своїм минулим: просто пробачте його і відпустіть

Найважливіше для жінки, яка перебуває у розлученні — це прощення. Саме воно допомагає позбутися від негативних переживань і дає можливість відчути свободу. Однак, це не означає, що ви повинні негайно стерти з пам'яті усе погане, що зробив вам чоловік. Пробачте його, спрямувавши на вибачення усі сили. Психологи рекомендують прощати усіх людей, які заподіяли вам біль. Щойно образа зникне — ваше життя заграє новими фарбами.

Ставте себе на перше місце

Вас припинять поважати оточуючі, якщо ви самі припините поважати себе. Геть смуток і тугу, не потрібно сумувати: підніміть свою планку самоповаги і дайте собі шанс та надію на краще життя. Спочатку згадайте про свої позитивні якості, і поміркуйте про те, якою б ви хотіли бачити себе у новому житті. Ви і ваше его мають бути на першому місці у Вашому житті, якщо ви хочете, щоб вас поважали.

Вчіться мріяти!

Багато жінок скаржаться на те, що після розлучення з коханим чоловіком усі їх мрії руйнуються. Якщо ви розлучилися з коханою людиною — запам'ятайте: життя на цьому не закінчується. Якщо ви вважаєте, що з розлученням руйнуються усі ваші мрії — це не так. Почніть будувати нові плани і заповніть душевну порожнечу мріями про казкового принца, який просто затримався десь у дорозі.

Мрійте! Попри розчарування і внутрішню порожнечу, почніть будувати нові плани! Розлучення — не привід опускати руки! Знайте, що у цьому світі неодмінно знайдеться людина, яка покохає вас і зробить щасливою!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ВЫ ГОЛОДРАНЦЫ
А сало вы уже давно польское жрёте, чеснок - китайский, гречка - российская! Вы - голодранцы!!!
ЕШЬТЕ ТРАВУ уКРЫ БОРЩА ТО НЕТ
Ваша еда дорожает, и скоро украинцы не смогут позволить себе готовить настоящую украинскую еду! Из за нищеты собственной! Переходите на подножный корм!!!
-----
Ну мудак, ну мудак ты ворюга херов! Там очереди были на ВСЮ жизнь и то не хватит! МУДАК ты сука тварь, МУДАК подлый! Ведь к 1985 году почти ВСЁ стало пропадать - АЛЛЕ гадина ВСЁ! После 20-00 в магазинах продукты пустые полки!!! ТВАРЬ ты складская! Ты же нагло ВРЁШЬ тут и косвенно на Россию валишь сволочь жидобандеровская! Да когда ж тебя Ковид приберёт! Тварь безродная, высерышь от бляди подзаборной!
Елена
Украинский борщ, русские щи, зачем всё прихваизировать, ещё скажите сало с чесноком ваше и вареники,а наши тогда пельмени,блины,оладушки , всё ваше наше, шучу,мы не воры,как Роджер.
Елена
А ну, ну подробнее о Горбачеве, давай скади о нём что-то, жду.
А ВЕДЬ ЭТО ВЫХОД
Признать борщ русским, и стоимость борща как русской еды упадёт в разы! Это выход, укры!
Весёлый Роджер
Ну что и констатируем - как всегда мудак брехливый и продажный гивносрун пропахандон Шмуля - слился! По причине - деменциально маразматичной тупизны! Ось воно як! Сало не урони там свинорыл!