Як завоювати довіру колег
Общество28 марта 2020

Як завоювати довіру колег

Молодість і зухвалість - те, що дратує людей старшого віку, які звикли працювати за іншими правилами. Кар'єрні експерти не раз писали про те, що молоде покоління 20-літніх незабаром вийде на ринок праці і почне грати за своїми правилами. Їх «закони» будуть значно відрізнятися від тих, до яких звикли люди 30+ та 40+. Замість нескінченних суперечок першим потрібно завоювати довіру других, а другим звикнути до іншого мислення перших.

Не ховайте щирість

Палаючі очі - те, з чим повинні приходити молоді фахівці після закінчення університету. Навіть якщо у вас за плечима більше 5 років досвіду роботи, що не ново для покоління 20-річних, ви повинні вибирати нове місце роботи з холодним розумом і відкритим серцем, яке хоче будувати масштабні плани і реалізовувати їх, а не сидіти за комп'ютером і отримувати стабільну зарплату за виконання мінімуму. Покажіть колегам, що ви вмієте і з чим готові допомогти їм в реалізації. Ваш плюс - ядерний запас енергії, використовуючи яку на благо можна не тільки зарекомендувати себе як розумного фахівця, але і швидко домогтися підвищення посади і відповідно оплати праці. Зацікавленість молодого колеги в процвітанні компанії не залишиться непоміченою.

Доводьте справи до кінця

Складно уявити, з якою кількістю безвідповідальних людей стикається середньостатистичний керівник за час становлення своєї кар'єри. Тож не дивно, що при прийомі на роботу молодого фахівця він підсвідомо очікує від нього порушення встановлених при співбесіді домовленостей. Покажіть босові, що ви є винятком із більшості і готові виконувати свої обов'язки рівно в тому обсязі, як обіцяли під час співбесіди. Почніть з простих завдань - оформлення документів та встановлення робочої пошти, познайомтеся з колегами зі свого та інших департаментів, обміняйтеся контактами. Відповідальність працівника - одне з найважливіших якостей. Коли старші колеги бачать, що ви закінчуєте розпочаті справи, дотримуєтеся термінів, аналізуєте помилки при підтримці старших колег і робите висновки - це високо цінується його керівництвом і іншими співробітниками.

Не відмовляйтеся від допомоги

Повірте, цих двох моментів цілком достатньо, щоб в короткі терміни зарекомендувати себе як молодого і перспективного фахівця. Молодий фахівець не повинен високо задирати ніс і робити вигляд, ніби він уже в курсі всіх аспектів роботи. Пройдіть корпоративне навчання, задайте хвилюючі вас питання керівнику і колегам - ніхто не подивиться на вас за це косо. Навпаки, досвідчені фахівці з радістю діляться з юними колегами своїми знаннями і люблять, коли їм дякують за цінні поради. При цьому не вимагайте високої зарплати, якщо самі не здатні задовольнити свою пізнавальну потребу.

Встановлюйте адекватну зарплату

Не секрет, що на сучасному ринку зарплата формується в результаті угоди роботодавця і працівника - оцінка формується виходячи з потенційного прибутку компанії від надання послуг співробітника. Як людина з унікальним досвідом роботи, сміливо вимагайте високої зарплати, так само як в зворотному випадку не чекайте оцінки праці вище середнього по ринку, коли ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях. Якщо ви молодий спеціаліст, задайте собі питання:" Які мої навички та скільки вони коштують? "Саме навички, а не ваші життєві потреби. Роботодавець не зобов'язаний забезпечувати якість вашого життя, він оплачує надані йому для отримання прибутку послуги. Тому у Вас є два шляхи - або нарощувати свої навички, щоб забезпечити собі бажану якість життя, або зменшувати апетит.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи