Як зберегти кохання на відстані під час карантину: поради психолога
Обществоaspi.com.ua30 апреля 2020

Як зберегти кохання на відстані під час карантину: поради психолога

У зв'язку з карантинною ситуацією багатьом парам доводиться більше часу проводити окремо. На жаль, це не завжди йде на користь стосункам.

У повсякденному житті бажання закоханих певний час побути порізно є природним, адже така ситуація допомагає не набриднути один одному та зберегти полум'я пристрасті. Втім, вимушене перебування окремо потребує певних домовленостей, адже вміти зберегти взаємини – це справжнє мистецтво.

Ми всі різні, тож і потреби маємо різні. Дуже важливо вміти домовлятися з партнером про те, яку форму уваги ви б хотіли отримувати від нього у цей період. Як зазначила у коментарі 24 каналу психологиня Марта Приріз, якщо вам доводиться рідко бачитись, важливо зрозуміти, яким чином ви будете підтримувати зв'язок. Це може бути листування у соцмережах, аудіоповідомлення, відеозв'язок, прямі ефіри, навіть надсилання паперових листів. Але вкрай важливо, щоб таке спілкування було вам обом до душі. Також варто домовитись про тривалість і періодичність подібних розмов. Все завжди індивідуально, та зазвичай жінки потребують більше уваги – тож розмова один, а не два рази в день може бути розцінена як байдужість партнера і навіть викликати конфліктну ситуацію.

До слова, не варто боятися прямо заявити про те, що вам у стосунках подобається, а що ні, скільки уваги і у якій формі ви зараз потребуєте. Адже якщо ви мовчки затамуєте образу, яка з цього користь? Конфлікти часто здатні зробити партнерські стосунки більш зрілими, тому не варто їх боятися. Та якщо ви справді дорожите коханою людиною, то зумієте вчасно зупинитись, а іноді – навіть вибачитися.

Ще одна дієва порада для зміцнення взаємин – вигадайте спільну традицію, якої будете дотримуватись. Наприклад, можна, щоб у визначений час партнер будив кохану телефонним дзвінком, або ж щоп'ятниці спільно обговорювати приємні моменти, що сталися за тиждень. Варіантів може бути безліч і найкраще, щоб ви придумали свій самостійно.

Написать комментарий