Обществоwww.trserial.net.uaJun 6

ЯК ЗНАЙТИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ

nk_hauz/-m93fcgxmsp0umyd6kvt.png

Не секрет, що ідеально підібраний відтінок волосся неймовірно прикрашає жінку. Знайти «свій» колір не так-то просто. Якщо ви не є перукарем або колористом, зробити це буде важко. Через це, багато жінок після чергового довгоочікуваного фарбування волосся розчаровуються в обраному кольорі.

Можна скористатися рекомендаціями фахівців і поекспериментувати з підбором кольору фарби для свого волосся.

Вони радять, підбирати потрібний відтінок потрібно з урахуванням вашого кольору очей і шкіри. Кожна жінка відноситься до одного з 4 кольоротипів (за назвами пір року).

Жінка-весна

Цей тип жінок відрізняє світла шкіра, яка виблискує відтінком слонової кістки. Найчастіше на ній присутні веснянки. Очі у таких жінок теж світлі.

Відтінки меду, горіха, карамелі, а також рудий колір волосся підкреслять найкращим чином красу дам цього типу.

nk_hauz/-m93fhgcdl-zzns--hns.jpg

Жінка-літо

Від таких спокусниць віє прохолодою. Їх шкіра прекрасно приймає загар, стаючи відразу коричневого кольору, вони ніколи не обгоряють на сонці. У них переважає світлий відтінок очей. Іноді зустрічаються жінки цього типу зі світло-карими очима.

Волосся пшеничних, коричневих відтінків, а також кольору світлий шатен підходять їм найбільше. Старять цих жінок зачіски рудих тонів.

nk_hauz/-m93fhtt-uoag8shjjrk.jpg

Їх шкіра відливає персиковим відтінком, швидко обгоряє на сонці. Очі неймовірно виразні, мають гарні зелені, світло-карі і бурштинові відтінки.

nk_hauz/-m93fhudhopzlvf_cppr.jpg

А ось золотистим і мідним кольором не варто захоплюватися, вони не підкреслять красу дам.

Жінка-зима

Шкіра у них або зовсім світла, або навпаки вони смуглянки. У світлошкірих дам очі теж світлі, смагляві жінки мають карі очі.

Підкреслити виразність і яскравість образу їм допоможе чорний колір волосся. Колір сивини або попелу створить вишуканий лук дамам зі світлим відтінком шкіри.

nk_hauz/-m93fhkxirmrzsuhitbf.jpg

Вибір відтінку волосся за типом обличчя

Колористи будують підбір відтінків волосся при фарбуванні з урахуванням не тільки кольору шкіри, але і типу обличчя. Якщо дівчата з широким обличчям пофарбують пасма в темні тони, то візуально обриси обличчя стануть ще ширше, риси придбають додаткову масивність і обсяг.

nk_hauz/-m93fhv94kmtjqwcwpmq.jpg

Смагляві дівчата не повинні користуватися світлими відтінками, пропорції обличчя можуть візуально порушитися. Їм підійдуть всі темні відтінки: каштановий, шоколадний кольори і відтінки чорного. Це підкреслить їх яскравість і індивідуальність.

nk_hauz/-m93fhwjc87pojib2eic.jpg