ЯК ЗНАЙТИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ
Обществоwww.trserial.net.ua06 июня 2020

ЯК ЗНАЙТИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ

Не секрет, що ідеально підібраний відтінок волосся неймовірно прикрашає жінку. Знайти «свій» колір не так-то просто. Якщо ви не є перукарем або колористом, зробити це буде важко. Через це, багато жінок після чергового довгоочікуваного фарбування волосся розчаровуються в обраному кольорі.

Можна скористатися рекомендаціями фахівців і поекспериментувати з підбором кольору фарби для свого волосся.

Вони радять, підбирати потрібний відтінок потрібно з урахуванням вашого кольору очей і шкіри. Кожна жінка відноситься до одного з 4 кольоротипів (за назвами пір року).

Жінка-весна

Цей тип жінок відрізняє світла шкіра, яка виблискує відтінком слонової кістки. Найчастіше на ній присутні веснянки. Очі у таких жінок теж світлі.

Відтінки меду, горіха, карамелі, а також рудий колір волосся підкреслять найкращим чином красу дам цього типу.

Жінка-літо

Від таких спокусниць віє прохолодою. Їх шкіра прекрасно приймає загар, стаючи відразу коричневого кольору, вони ніколи не обгоряють на сонці. У них переважає світлий відтінок очей. Іноді зустрічаються жінки цього типу зі світло-карими очима.

Волосся пшеничних, коричневих відтінків, а також кольору світлий шатен підходять їм найбільше. Старять цих жінок зачіски рудих тонів.

Їх шкіра відливає персиковим відтінком, швидко обгоряє на сонці. Очі неймовірно виразні, мають гарні зелені, світло-карі і бурштинові відтінки.

А ось золотистим і мідним кольором не варто захоплюватися, вони не підкреслять красу дам.

Жінка-зима

Шкіра у них або зовсім світла, або навпаки вони смуглянки. У світлошкірих дам очі теж світлі, смагляві жінки мають карі очі.

Підкреслити виразність і яскравість образу їм допоможе чорний колір волосся. Колір сивини або попелу створить вишуканий лук дамам зі світлим відтінком шкіри.

Вибір відтінку волосся за типом обличчя

Колористи будують підбір відтінків волосся при фарбуванні з урахуванням не тільки кольору шкіри, але і типу обличчя. Якщо дівчата з широким обличчям пофарбують пасма в темні тони, то візуально обриси обличчя стануть ще ширше, риси придбають додаткову масивність і обсяг.

Смагляві дівчата не повинні користуватися світлими відтінками, пропорції обличчя можуть візуально порушитися. Їм підійдуть всі темні відтінки: каштановий, шоколадний кольори і відтінки чорного. Це підкреслить їх яскравість і індивідуальність.

Написать комментарий