Обществоwww.cosmo.com.ua18 сент.

Як знаходити час для себе: 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

nk_hauz/h409OjI7g.jpeg

Усе починається з любові до себе. У сучасних реаліях ти встигаєш впоратись з усіма дедлайнами, провести ділові зустрічі, здати вчасно звіти, переробити всі домашні справи і приготувати вечерю. Але як часто за всім цим ти маєш час на себе?

Декілька приємних ритуалів, час на улюблене хобі та просто декілька хвилин, проведених в абсолютній тиші наодинці з собою — сьогодні ми поділимося з тобою сімома порадами-лайфхаками, як знаходити час для себе, водночас якісно змінюючи своє життя.

Починай свій ранок із посмішки та вдячності

Прокинувшись, не поспішай на кухню готувати сніданок. Затримайся в ліжку, подумай, що хорошого ти хотіла б собі побажати сьогодні. Наш настрій залежить тільки від нас, тому налаштуйся на гарний день.

Посміхнись своєму відображенню в дзеркалі та спробуй пригадати декілька речей, за які ти по-справжньому вдячна: маленькі радощі, як от можливість розпочати свій день з ароматної кави та контрастного душу — теж рахується. А краще візьми собі за звичну записувати це в щоденник. Так ти усвідомиш, яким насправді наповненим та щасливим є твоє життя.

Дай собі час

Рутина — справжній «пожирач» часу, але знаходь хоча б п`ять хвилин на улюблену справу, навіть якщо це просто про полежати в ліжку і нічого не робити. Лягай і нічого не роби. Не картай себе за це, насолоджуйся своїм вільним часом і нехай довкола твориться хаос — зараз час для тебе.

Дозволь своєму тілу відпочити

Найкращий відпочинок — активний відпочинок. Тіло скаже тобі «дякую», а мозок повністю переключиться та звільниться від тривожних думок та проблем. Впиши у свій розклад заняття спортом. Це може бути будь-що, що допоможе відволіктися та гарненько спітніти.

Піди на шопінг

Твій стиль та зовнішність — відображення способу життя та того, що відбувається всередині. Почуваєшся виснаженою та непривабливою? Нова сукня або зачіска допоможуть це виправити. Згодна, cosmogirl?

Проведи час з подругами

Знайдіть новий заклад, в якому ви ще не були, і поснідайте разом — кращого початку дня і не вигадати. Пам`ятаєш, як у серіалі «Секс у великому місті» подруги зустрічалися на горнятко кави та весело говорили про свої жіночі штучки, ділися таємницями? Так можете і ви. І навіть краще.

А як же спа-процедури?

Якщо не в улюбленому салоні, то влаштуй спа-ритуали вдома — з різними масочками для обличчя та пінною ванною з ефірними олійками. Увімкни для атмосферності музику та отримуй максимум задоволення.

Пізнавай нове

Онлайн-курси, подкасти про все на світі та цікаві відео на YouTube — знайди те, що тебе по-справжньому захопить, та приділяй цьому час, вивчай, дізнавайся більше. Отримуючи задоволення, відпочиваючи та водночас насичуючи свій мозок корисною інформацією.

💬 Последние комментарии
---
ни кто ни куда не сядет .Зеленский тоже говорил о *посадках* и....??
Гость
Будет разговор
Елена
Роджер когда видит это флаг креститься и плюёт ,а что эта гнида может ещё сделать
ALWAS
Мы этого много лет добивались. Не давали развиваться мелкому бизнесу, гоняли бабулек с цибулькой и старичков с бурячком. А тут ещё авантюра с короновирусом. Но за всё нужно платить. И это- только начало.
Гость
Да уж.
кипчак
Польша любит только слабых соседей и ненавидит сильных - все еще страдает манией величия. В своих глазах можно (не от большого ума) себя так видеть, но по факту поляков сделали куклами в руках еще большего маньяка -США, которому точно не нужна сильная Россия и Германия в Европе. Тут и пригождаются "гоноровые" поляки, страдающие манией величия, клюнувшие теперь на подачки из-за океана и пока еще из Европы. Приходится, правда, юлить. Как верно заметил политолог С.Михеев , были бы у поляков принципы, то им нечего было бы делать в Европе с ее всепоглощающей толерантностью. Пока не могут выбрть , кто они - католики или члены европейского гей-клуба. Приходится днем быть католиками, а ночью геями или наоборот.
3020
Главное, что за такие фокусы кто-то сядет, как кончиться срок ЗеНаполеона.