Обществоmeta.uaJun 20

Як знову не набрати вагу після схуднення — поради дієтолога

nk_hauz/-mczepvy4dxtgq_unavg.jpg

Що робити, щоб знову не погладшати

Схуднути — це лише півсправи. Куди складніше в подальшому підтримувати вагу в нормі. Як відзначають багато досліджень, приблизно половина тих, хто схуд, протягом п'яти років знову набирає ту ж вагу.

Американська дієтолог Мелані МакГрайс розповідає як тримати себе в тонусі після схуднення.

  • Щотижневі зважування

За словами дієтолога, зважування хоча б раз на тиждень спонукає людей контролювати вагу довше. МакГрайс зазначає, що не варто пропускати сніданки. Потрібно також приймати їжу тільки з помірним вмістом жиру і кожен день робити хоча б невеликі фізичні вправи.

  • Стратегія для особливих випадків

Хочеться завжди бути струнким? Але обмежувати себе постійно неможливо, особливо в свята. МакГрайс впевнена, що кожному, хто худне потрібен план на всі випадки — від днів народження до святкування Нового року.

Тому дієтолог пропонує домовитися з самим собою. Наприклад, ви можете дозволити собі щось шкідливе. Але, 50% вашої тарілки завжди будуть займати овочі.

  • Планування

Багато досягають успіхів в схудненні за півроку. Експерт пропонує розробити план, який допоможе після цього.

"Для різних людей працюють різні речі. Для деяких людей це може бути періодичне голодування, для інших — ліки, що пригнічують апетит. Також важливо скласти плани фізичної активності", — говорить МакГрайс. Але обов'язково це потрібно обговорити з дієтологом.

  • Міняйте раціон харчування

Постійно перебуває в одному і тому ж собі складно. Це нормально, коли вага трохи коливається. Але якщо ви помітили, що після схуднення знову набираєте вагу, то потрібно переглянути раціон харчування.

Згідно з дослідженнями, кожен раз, коли люди набирали знову вагу та міняли раціон харчування протягом тижня або двох, то це допомагало їм повторно схуднути.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).
Рос
Замашки из прошлого-прибрать или убрать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе и в Луганске.
е
Елена, ну как же так ты ж тут про аграрную супердержаву всем визжала, упрямо игнорируя ФАКТЫ которые тебе приводили???...прокомментируешь статью, а брехло???)))
е
Амеры вон прошлой зимой свои КОНТРАКТНЫЕ обязательства по поставке газа в Мексику по трубе похерили, типа своим в Техасе не хватает и что? Ответили за это? НЕТ!... А теперь представь какой вой подняли бы если б Россия так себя повела....
е
Ха, кому она должна? Контрактные обязательства выполняются, в чем проблемы?)))
Авторские статьи