Як знову не набрати вагу після схуднення — поради дієтолога
Обществоmeta.ua20 июня 2021

Як знову не набрати вагу після схуднення — поради дієтолога

Що робити, щоб знову не погладшати

Схуднути — це лише півсправи. Куди складніше в подальшому підтримувати вагу в нормі. Як відзначають багато досліджень, приблизно половина тих, хто схуд, протягом п'яти років знову набирає ту ж вагу.

Американська дієтолог Мелані МакГрайс розповідає як тримати себе в тонусі після схуднення.

  • Щотижневі зважування

За словами дієтолога, зважування хоча б раз на тиждень спонукає людей контролювати вагу довше. МакГрайс зазначає, що не варто пропускати сніданки. Потрібно також приймати їжу тільки з помірним вмістом жиру і кожен день робити хоча б невеликі фізичні вправи.

  • Стратегія для особливих випадків

Хочеться завжди бути струнким? Але обмежувати себе постійно неможливо, особливо в свята. МакГрайс впевнена, що кожному, хто худне потрібен план на всі випадки — від днів народження до святкування Нового року.

Тому дієтолог пропонує домовитися з самим собою. Наприклад, ви можете дозволити собі щось шкідливе. Але, 50% вашої тарілки завжди будуть займати овочі.

  • Планування

Багато досягають успіхів в схудненні за півроку. Експерт пропонує розробити план, який допоможе після цього.

"Для різних людей працюють різні речі. Для деяких людей це може бути періодичне голодування, для інших — ліки, що пригнічують апетит. Також важливо скласти плани фізичної активності", — говорить МакГрайс. Але обов'язково це потрібно обговорити з дієтологом.

  • Міняйте раціон харчування

Постійно перебуває в одному і тому ж собі складно. Це нормально, коли вага трохи коливається. Але якщо ви помітили, що після схуднення знову набираєте вагу, то потрібно переглянути раціон харчування.

Згідно з дослідженнями, кожен раз, коли люди набирали знову вагу та міняли раціон харчування протягом тижня або двох, то це допомагало їм повторно схуднути.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)