Як знову відчути щастя: психологи вказали на 10 способів
Обществоglavred.info4 дня назад

Як знову відчути щастя: психологи вказали на 10 способів

Якщо ви відчуваєте себе пригніченим і сумним і хочете знову відчути себе щасливим, вам доведеться навчитися позбуватися від цих сумних почуттів і зосередитися на позитивних аспектах життя. Це вимагає деякої роботи, але ви можете спробувати ці прийоми, щоб стати позитивніше.

1. Волонтерство

Один з найпростіших способів перестати думати про свої проблеми - це допомогти комусь іншому. Проведіть один день в їдальні, і це може створити чудеса з вашим духом. Завжди є хтось, у кого справи гірше, ніж у вас, і коли ви віддаєте, ви відчуваєте почуття радості.

2. Подяка

Прокидаючись щоранку, витратьте близько п'яти хвилин на те, щоб бути вдячним за все благословення, які у вас є. Звичайно, ви можете відчувати меланхолію і пригніченість, але смуток можна швидко подолати, якщо ви проявите подяку.

Нагадайте собі, що у вас є їжа в холодильнику, одяг в шафі, машина, яку потрібно водити, робота і будинок, який можна назвати своїм. Подумайте про всіх людей, які могли бажати тільки одну з цих речей, не кажучи вже про все, що вам дали. Серце, повне подяки, ухилиться від песимізму і буде дивитися на світ більш оптимістично.

3. Природа

Ви пригнічені і боїтеся, що сумні почуття не зникнуть? Одна річ, яку ви можете зробити, щоб допомогти, - це вийти на вулицю на сонце. Дослідження показують, що багато людей, які відчувають постійний смуток, страждають від дефіциту вітаміну D.

Є щось таке цілюще і оновлююче, коли ви знаходитесь на вулиці, насолоджуючись золотими променями сонця і вдихаючи спокійний вітерець. Прогуляйтеся босоніж і відчуйте землю між пальцями ніг. Ви побачите різке посилення своїх почуттів, коли будете проводити час на свіжому повітрі.

4. Перерва в соцмережах

Іноді соціальні мережі можуть бути оманливими. Якщо тобі самотньо, тобі тут не місце. Люди викладають тільки те, що хочуть, щоб ви побачили. У них може бути фотографія щасливої ​​пари, що святкує день народження зі своєю дитиною.

Однак зазвичай це ілюзія. Звичайно, у них могла бути хороша вечірка, але вони не розповіли вам про жахливу бійці до того, як був зроблений знімок. Соціальні мережі - це те місце, де ви можете бути ким завгодно і змушувати людей повірити в те, що ваше життя - це казка, хоча вона далека від ідилії.

Якщо ви відчуваєте себе ураженим досконалістю і хвастощами людей з приводу того, що вони їли на обід, вимкніть мережі. Немає нічого, що говорило б, що вам потрібно бути активним в соціальних мережах, щоб бути частиною натовпу. Можливо, ви могли б прочитати гарну книгу або зробити що-небудь, що буде стимулювати ваш мозок як пазл.

5. Харчування

Чи знаєте ви, що те, що ви їсте, може з'їсти вас? Якщо ви весь день вживаєте пончики, картопляні чіпси і закуски, рівень цукру в крові різко зросте. Крім того, ваше тіло не отримує палива, необхідного для задоволення потреб психічного здоров'я.

Як ви думаєте, чому так багато людей люблять кето-дієту? Однією з переваг відмови від білого хліба і цукру є ясність розуму. Якщо у вас є проблеми з депресією і тривогою, це може бути пов'язано з вашим харчуванням і способом життя. Спробуйте відмовитися від нездорової їжі і подивіться, чи не вплине вона на ваші сумні почуття.

6. Сон

Вашому тілу потрібен відпочинок, щоб відновити пошкоджені клітини і відновити вашу енергію. Якщо ви боретеся з безсонням або використовуєте годинник свого сну в якості інструменту для перегляду телевізора, вам необхідно внести деякі зміни.

Чи знаєте ви, що якщо ви не висипаєтеся, ви дійсно можете змусити своє тіло впасти в стан депресії? Психологи стверджують, що дні без сну можуть викликати недосипання. Припиніть відкладати все інше перед відпочинком і переконайтеся, що у вас є хоча б сім годин на добу.

7. Соціалізуйтеся

Якими б гнітючими не були сумні почуття для вас, вам потрібно переконатися, що ви не закриваєте себе в кімнаті і не ізольовані. Коли ви один в маленькій кімнаті, стіни можуть заговорити. Вам потрібно вийти і поспілкуватися з іншими. Це не тільки корисно для вашого психічного здоров'я, але також допоможе вам позбавитися від сумних почуттів, які вас переслідують.

8. Вправи

У вас є хоча б дві або три години фізичних вправ в тиждень? Вам не потрібно піднімати тяжкості або їздити на велосипеді десять кілометрів, щоб прийти в форму. Було б корисно, якби у вас було щось, що підтримує нейротрансмітери вашого мозку на оптимальному рівні.

Чому б не спробувати швидкісну ходьбу на природі або плавання? Ви можете зробити так багато речей, які поліпшать ваше психічне благополуччя і протидіють цим сумним відчуттям. Вправи так само ефективні, як і прийом антидепресантів.

Якщо ви відчуваєте себе пригніченим і самотнім, чому б не включити музику і не зайнятися кардіо? Швидше за все, ви відчуєте себе набагато краще, коли закінчите.

9. Допомога

Якщо почуття меланхолії не проходить, можливо, вам знадобиться допомога. Ви можете робити багато речей в терапії, які допоможуть вам перемогти демонів, що турбують ваш розум. Коли ви маєте справу з минулими невдачами і жалем, легко так багато роздумувати про свої проблеми, що ви забуваєте про насолоду денними благословеннями. Психотерапевт може допомогти вам подолати ці проблеми і знайти практичні навички подолання.

10. Хобі

Ви любите в'язати гачком, грати в гольф, бігати, танцювати в клубі або сидіти біля багаття з друзями і сміятися? Вам потрібно зайнятися хобі, яке дасть вам привід вийти з дому.

Скільки часу пройшло з тих пір, як ви провели вечір з друзями або родиною? Чи є новий фільм, який ви хочете подивитися, чи ви дуже хочете прогулятися по парку і сфотографувати птахів? Якщо у вас немає хобі, зараз відмінний час, щоб знайти те, що вам подобається.

Ключ у тому, щоб задіяти свій розум і зосередитися на чомусь іншому, крім своїх проблем. Якщо ви відчуваєте смуток і депресію, знайдіть групу людей, які займуться з вами хобі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлоту живет в своем вымышленном мире. Даже те, кто из отряда грызунов.
ЭТО ЧТО ТО ОСОБЕННОГО
ЖАЛЬ ЧТО ЕВРОПА НЕ УСЛЫШАЛА ЭТОГО ЦЕЦАДЗЕ! ПОЛОВИНА ЕВРОПЫ СО СМЕХУ БЫ ПОМЕРЛА!
эти прай
Дебилы блять
куку
отлично воно мае рацию!
Луна-2
Безграмотными людьми всегда легче управлять А тем более на Украине . где сделали закон про одну "соловьину".Беда в том,, что на мове никто не хочет читать ...Даже щирые украинцы,для которых этот закон и приняли.. Книги на русском- они более богаче выражают мысли автора, более интересны,чем те же книги, тех же авторов, но ...Уже на украинском .Ж Да вот и пример .Лариса Ницов - Для пропаганды своих книжонок -которые никто не читает- она стала ярой патриоткой- кидающейся мелочью в кассиршу, за то, что та ответила на русском. Для чего она кидалась -Ну хотя бы для того, чтобы показать, что она ярая патриотка- пишущая на украинском, и к тому же детская писательница -привлечь внимание к своим книжонкам ...Если бы они хоть совсем немного соответствовали русским книгам - их бы покупали .Так нет, та же книга с одинаковым сюжетом, на украинском, одна сплошная глупость, которую и читать не хочется
мм
ого
КЛЕПТОКРАТИЯ - ВЛАСТЬ ВОРОВ
Клептократия (от др.-греч. «воровать» + «господство, власть»; буквально «власть воров») — правительство, контролируемое мошенниками, использующими преимущества власти для увеличения личного богатства и политического влияния, с помощью расхищения государственных средств, иногда даже без попыток имитации собственно честной службы народу. Для клептократии характерна вертикально интегрированная коррупция.