Обществоukr.media16 июл.

Як зробити вдалі покупки в Інтернеті: що потрібно знати, щоб купити підходящу річ онлайн

Правила вдалого онлайн-шопінгу.

nk_hauz/-mejvcb4p4rve91apgbf.jpg

Покупки онлайн приваблюють зручністю, швидкістю і легкістю, адже вам не потрібно перебувати в магазині, щоб купити те чарівне платтячко. Однак, не завжди куплене онлайн виявляється вдалим вибором. Як зробити вдалими покупки-онлайн, що потрібно знати перед тим, як здійснювати покупки в Інтернеті, інформує Ukr.Media.

При покупці речей в Інтернеті вивчіть нюанси своєї фігури

Перш ніж купувати річ онлайн, вам варто вивчити нюанси вашої фігури, добре знати, що вам підходить, а що ні. Речі, які мають складний крій, а також пошиті з тканини, що не тягнеться, краще купувати офлайн, щоб розуміти, як сяде на вас річ. Ну або бути готовими її перешивати.

Уважно вивчайте розмірну сітку

Не лінуйтеся перевірити ще раз, чи збігаються ваші виміри з вимірами речі, яку збираєтеся купити. Адже різні виробники відшивають той же розмір S з різними параметрами. Тому, не полінуйтеся, зробіть виміри і порівняйте їх з тими, що у речі, яка сподобалася. Також звертайте увагу як річ виглядає на моделі. Багато інтернет-магазинів публікують не тільки фото на моделі, але і відео. Саме з відео можна почерпнути масу корисної інформації.

Якість матеріалу і передача кольору

Майже всі продавці вказують склад тканини, так ви можете уявити якість товару. До речі, одну і ту ж річ можуть продавати різні інтернет майданчики, тому є сенс порівняти ціни, вартість і варіанти доставки, процедуру повернення. До речі, реальний колір речі і те, що ми бачимо на моніторі комп'ютера або екрані телефону можуть дуже відрізнятися. Тому речі за кругленьку суму варто купувати в магазині, якщо ви хочете уникнути розчарувань.

Відгуки на сайті

Хорошим тоном буде прочитати всі відгуки на сайті. Це допоможе сформувати уявлення не тільки про продукцію, але і про продавця. Звертайте увагу на коментарі, а також на відгуки про якість, відповідність фотографій і т.д. Зрозуміло, що відгуки суб'єктивні, проте з них можна почерпнути і корисну для покупців інформацію.

Знижка

Нерідко онлайн-магазини і продавці пропонують непогані знижки для покупців. Звертайте увагу на банери та рекламу на сайті, адже там можуть ховатися промо-коди на знижку або безкоштовна доставка. Промо-код потрібно ввести в спеціальне поле в графі замовлення.

Перевіряємо сайт перед здійсненням покупок

Покупки краще здійснювати на перевірених сайтах торгових мереж, уникаючи сайти-одноденки. Добре, якщо у сайту захищений протокол, а також ви знайомі з їх продукцією офлайн.

Ховаємо кошти від шахраїв

Не секрет, що кіберзлочини набирають обертів, і шахраї вже полюють на жертв онлайн. Щоб злочинці не викрали ваші електронні дані, заведіть окрему інтернет-карту для покупок онлайн і поповнюйте її лише тоді, коли плануєте купити щось. Таким чином, ви збережете свої основні карти і кошти від інтернет-злочинців.

💬 Последние комментарии
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»