Як зробити вдалі покупки в Інтернеті: що потрібно знати, щоб купити підходящу річ онлайн
Обществоukr.media8 дней назад

Як зробити вдалі покупки в Інтернеті: що потрібно знати, щоб купити підходящу річ онлайн

Правила вдалого онлайн-шопінгу.

Покупки онлайн приваблюють зручністю, швидкістю і легкістю, адже вам не потрібно перебувати в магазині, щоб купити те чарівне платтячко. Однак, не завжди куплене онлайн виявляється вдалим вибором. Як зробити вдалими покупки-онлайн, що потрібно знати перед тим, як здійснювати покупки в Інтернеті, інформує Ukr.Media.

При покупці речей в Інтернеті вивчіть нюанси своєї фігури

Перш ніж купувати річ онлайн, вам варто вивчити нюанси вашої фігури, добре знати, що вам підходить, а що ні. Речі, які мають складний крій, а також пошиті з тканини, що не тягнеться, краще купувати офлайн, щоб розуміти, як сяде на вас річ. Ну або бути готовими її перешивати.

Уважно вивчайте розмірну сітку

Не лінуйтеся перевірити ще раз, чи збігаються ваші виміри з вимірами речі, яку збираєтеся купити. Адже різні виробники відшивають той же розмір S з різними параметрами. Тому, не полінуйтеся, зробіть виміри і порівняйте їх з тими, що у речі, яка сподобалася. Також звертайте увагу як річ виглядає на моделі. Багато інтернет-магазинів публікують не тільки фото на моделі, але і відео. Саме з відео можна почерпнути масу корисної інформації.

Якість матеріалу і передача кольору

Майже всі продавці вказують склад тканини, так ви можете уявити якість товару. До речі, одну і ту ж річ можуть продавати різні інтернет майданчики, тому є сенс порівняти ціни, вартість і варіанти доставки, процедуру повернення. До речі, реальний колір речі і те, що ми бачимо на моніторі комп'ютера або екрані телефону можуть дуже відрізнятися. Тому речі за кругленьку суму варто купувати в магазині, якщо ви хочете уникнути розчарувань.

Відгуки на сайті

Хорошим тоном буде прочитати всі відгуки на сайті. Це допоможе сформувати уявлення не тільки про продукцію, але і про продавця. Звертайте увагу на коментарі, а також на відгуки про якість, відповідність фотографій і т.д. Зрозуміло, що відгуки суб'єктивні, проте з них можна почерпнути і корисну для покупців інформацію.

Знижка

Нерідко онлайн-магазини і продавці пропонують непогані знижки для покупців. Звертайте увагу на банери та рекламу на сайті, адже там можуть ховатися промо-коди на знижку або безкоштовна доставка. Промо-код потрібно ввести в спеціальне поле в графі замовлення.

Перевіряємо сайт перед здійсненням покупок

Покупки краще здійснювати на перевірених сайтах торгових мереж, уникаючи сайти-одноденки. Добре, якщо у сайту захищений протокол, а також ви знайомі з їх продукцією офлайн.

Ховаємо кошти від шахраїв

Не секрет, що кіберзлочини набирають обертів, і шахраї вже полюють на жертв онлайн. Щоб злочинці не викрали ваші електронні дані, заведіть окрему інтернет-карту для покупок онлайн і поповнюйте її лише тоді, коли плануєте купити щось. Таким чином, ви збережете свої основні карти і кошти від інтернет-злочинців.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Тут в статье пишут что Зеленский "СТАЛ МИНИ -КОПИЕЙ"Порошенко - Немного поправлю - точнее -убогой пародией на Порошенко .
макс
"Нацбанк снимает их по мере улучшения макроэкономической ситуации в стране" - это что за чудо такое, когда это макроэкономическая ситуация улучшилась у нас?! Страна уже денег стала меньше должна, бюджет профицитный стал?
макс
Бред какой-то, цифры не сходятся. Имелось в виду От 200 до 300 киловатт; От 300 киловатт и более?
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).