Як зрозуміти, що дитина вже готова до садочка?
Обществоnashamama.com26 июня 2021

Як зрозуміти, що дитина вже готова до садочка?

Чотири важливі поради, на які варто звернути увагу.

1. Дитина вміє робити все, що відповідає його віку. Якщо це маленькі діти 2-3 років, то вони мають вміти ходити в туалет або попросити словами/жестами про допомогу, можуть пити з чашки, намагаються їсти самостійно, з цікавістю допомагають одягатись, а також грають з однолітками деякий час. ⠀ 2. Психологічна готовність дитини. Її не можна визначити тільки за віком. Зазвичай вік, в якому дітей відводять в дитячий сад, збігається з кризою 2-3 років. Тому в садочок потрібно йти або до кризи, або після. Якщо ви помічаєте за дитиною прикмети кризи, наприклад капризи, то варто почекати. У цьому віці він починає усвідомлювати своє власне «я» і хоче проявити самостійність вперше в житті, тому побудувати з ним спілкування буде важче, ніж зазвичай. І похід в дитячий сад обернеться для нього додатковим стресом. ⠀ 3. Уміння дитини залишатися без мами. Спробуйте залишити його з бабусею чи дідусем на якийсь час і спостерігайте за реакцією. Не турбуйтеся, в перший час він буде плакати і шукати маму. Якщо через невеликий проміжок він перемикається на іншу діяльність – можна спокійно відводити в садочок. ⠀ 4. Уміння знаходити спільну мову з іншими дітьми і дорослими. Заводьте друзів на дитячому майданчику, кличте їх в гості і спостерігайте, як він з ними спілкується, як організовує спільну діяльність і чи може якийсь час грати з іншими дітьми без уваги дорослих.

Але найправильнішим буде прийти та поспілкуватись з вихователями і перейнятися атмосферою садочка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
федя, не гони дурку - иначе щас будем перечислять, кто из "российских партнёров" участвовал в приватизации и деребане тех самых "советских гигантов" на Украине. Бывшие неотъемлемой частью всего постсоюзного СНГшного бизнеса. Фамилии и суммы долей СП все известны. Ни один крупняк не обошёлся без "российского инвестора" или мутного российского банковского векселя. Причём их можно было бы понять, если бы они акционерный капиталец вкладывали в себя - в постСССР хотя бы под видом куцого таможенного союза, но приватизировали и валяли Украину с одной целью - слиться через Москву в офшоры и освободить "западных партнёров" от конкуренции. Бегали с жопами в мыле красные директора заводов и "акционеры" новослепленных "совместных концернов" по всем заказчикам всех отраслей бывшего СССР., а в ответ получали "идите на х..й - у вас там есть свои западные советники-решалы, вот с ними и решайте". Как там председатель правительства России и посол Рф в Украине Черномырдин говорил? - "монополии хребет российской экономики и их мы будем беречь как зеницу ока, наши братские народы будут жить трудно, но не долго". Монополисты туевы.
Целибат во плоти
Если католицизм - это прогрессивная часть христианства, то православие, получается, реакционная.
Жид
С чертями мовными только так.
Слава павшим
Не мечите бисер перед ними.
Серж
Да уж!
Бубуй
А еще на украинских интернет-аукционах украинские историки-археологи продают выкопные этрусские шлемы.
Бубуй
Таки стесняюсь спросить. А какое отношение клыкавки имеют к белой расе? Или и вправду думаете, что Скрипка - это украинский Стинг?