Як зрозуміти, що ви потрапили у пастку емоційного злиття з партнером
Обществоukr.media19 мая 2021

Як зрозуміти, що ви потрапили у пастку емоційного злиття з партнером

За емоційним злиттям з партнером приховане дещо більше.

"Знайти другу половинку" — звучить добре, лише якщо не сприймати слова у буквальному сенсі. Тому що, коли пара насправді стає одним цілим, — трапляється емоційне злиття. Розповідаємо, що приховане за цим гарним словосполученням і чому воно небезпечне, інформує Ukr.Media.

Що таке емоційне злиття?

Ваші вчинки, думки і бажання настільки схожі, що, здається, ніби ви створені одне для одного і вам ніхто не потрібен? На перший погляд — звучить ідеально, але такі відносини легко можуть перерости у емоційне злиття. Тоді ви відчуваєте, що стаєте з партнером одним цілим і найбільше боїтеся цей зв'язок втратити. Звідси усе, що може здаватися загрозою (особисті хобі, різні друзі і т. д.), — відкидається. Тому що замість "я" тепер у всьому має бути "ми". Це перша ознака, за якою можна виявити злиття у відносинах. Коли партнери, як у випадку з мамою та новонародженим, починають говорити за двох. Адже їх бажання все одно завжди збігаються!

Причини появи емоційного злиття у парі

До емоційного злиття більше схильні ті люди, за яких усе завжди вирішували їх батьки. Коли такі діти виростають, вони продовжують потребувати того, щоб їм диктували, як жити. Вони по-іншому не вміють. Тому компас, який буде їх спрямовувати, вони намагаються знайти саме у своєму партнері. Зазвичай ці люди дуже погано переносять самотність, часто відчувають тривогу і бояться втратити близьку людину (занадто бояться). Тому починають "приростати" до неї і вважають повноцінним продовженням себе.

Як зрозуміти, що у вашій парі є емоційне злиття

Емоційне злиття важко прирівняти до здорових відносин. Тому якщо ви відчуваєте, що з вашою парою щось не те, подивіться на ці кілька ознак для самовизначення:

Ви відчуваєте відповідальність за емоції партнера

Тому усі свої рішення ви приймаєте, ґрунтуючись на тому, як це позначиться на його настрої. Іноді ви можете промовчати або не зробити щось, що хочете. Тому що боїтеся його розлютити або чимось засмутити. І це може стосуватися навіть незначних дрібниць. Але для вас його щастя — все одно більш важливе за власне.

Ви на усе реагуєте однаково

Коли партнери емоційно об'єднані, вони відчувають, що відповіді їх партнерів стають їх власними. Ви смієтеся через одні й ті ж самі речі, засмучуєтеся з однакових приводів. Якщо злий хтось один з вас, то другий негайно прийме його позицію і теж розлютиться. Загалом, логіка тут зрозуміла.

Прагнення зробити щось наодинці сприймається вашим партнером дуже гостро

Коли у партнерів відбулося злиття, когось з них буде ображати, якщо один зробить щось без другого. Тому, якщо ви вирішили зробити щось для себе і партнера це не влаштувало, то будете почуватися винними. І погодитеся з тим, що вчинили неправильно. Чи варто пояснювати, що це нездорова реакція з боку коханої людини?

Як боротися з емоційним злиттям у парі?

Якщо злиття вже сталося — не варто впадати у відчай. Самотужки або за допомогою фахівця вам потрібно знайти причину, через яку це сталося. Щойно ви з'ясуєте, що ховається за злиттям, — зможете зрозуміти, як вчинити далі. Але у будь-якому випадку вам потрібно намагатися відстоювати свою незалежність. Гуляти на самоті, приділяти час лише вашим друзям. Частіше орієнтуватися не на "ваші з ним відчуття", а лише на власні. Чого хочете зараз саме ви? Як ви почуваєтеся? Але при цьому про партнера забувати теж не варто. Потрібно знайти середину, яка влаштувала б вас обох. І ми сподіваємося, що ви удвох з цим впораєтеся!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.