Обществоznaj.uaFeb 15

Яке свято 15 лютого: чого не можна робити в цей день

Стрітення відзначають в цей день і це дуже важливе свято у православ'ї. Повна назва Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, але частіше його називають або просто Стрітенням, або Стрітенням Господнім. В цьому не дуже зрозумілому на перший погляд слові укладено дуже простий сенс. Стрітення — означає «зустріч», зустріч з Господом. В народі ще раніше відзначали свято під назвою «Громниці».

nk_hauz/-m06w-yr18uf6q6nwkni.jpg

В це свято відзначають події, які описані в Євангелії від Луки. В Єрусалимський храм прийшли Богоматір і Йосип на 40-й день після народження Христа. Тоді Симеон, якого назвали Богоприємець, зустрівся з Месією. Переказ свідчить, що Симеон чекав його приходу 300 років, а коли взяв на руки маленького Ісуса то виголосив промову на славу Богу.

Народні прикмети на 15 лютого

Чого не можна робити на Стрітення Господнє

  • Не пропускайте похід до церкви на службу. Якщо не можете довго стояти в храмі, то хоча б зайдіть на недовгий час, помоліться, поставте свічку і приділіть трохи уваги цьому важливому святу.
  • Заборонено лаятися, лихословити, пліткувати.
  • Не прибирайте в будинку, не займайтеся господарськими справами, не періть і не робіть ніякої фізичної роботи.
  • Не забудьте взяти з собою свічку з храму, її потрібно зберігати цілий рік і називається вона «громничною», хоча особливими властивостями її наділяють народні повір'я, а не християнські вірування.
  • Не можна далеко їхати, так як ваша поїздка може закінчитися або дуже несподівано для вас, або вкрай погано.
  • Не залишайте голодним пса, якого зустрінете в цей день. Якщо ви нагодуйте його, то весь рік будете ситими.
  • Не відмовляйте в милостині і допомозі.
  • Постарайтеся не грішити.
💬 Последние комментарии
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...