Обществоukr.media10 мая

Які речі чоловіки можуть помічати в жінці вже за перші кілька секунд розмови з нею

Представники сильної статі можуть оцінити вас і без спілкування.

nk_hauz/-m_k6v_saygqjs1nbz_i.jpg

Психологи та експерти у відносинах розповіли про те, що чоловіки бачать в жінці вже в перші хвилини або навіть секунди зустрічі або спілкування. Ці знання допоможуть вам в пошуках відносин і завоюванні серця будь-якого представника сильної статі, інформує Ukr.Media.

Впевненість або невпевненість в собі

Це чоловіки можуть оцінити практично відразу. Для цього представникам сильної статі не потрібно навіть починати розмову з жінкою. Все стає зрозуміло по її ході, звичках і погляді. Як кажуть чоловіки, у дуже самовпевнених жінок "якийсь чоловічий погляд". Саме тому дамам з високою самооцінкою краще побільше посміхатися, щоб не відлякувати потенційних залицяльників.

У занадто самовпевнених жінок агресивний погляд, які немов говорять «Ну давай, спробуй — у тебе нічого не вийде». Чоловіків це дуже сильно відлякує, особливо боязких.

Доступність

Чоловіки тонко помічають, що і як каже жінка, що вона в цей момент робить і як себе веде в цілому. Щоб подобатися чоловікам і не відлякувати їх від себе, потрібно не показувати зайвої зацікавленості. Представників сильної статі це бентежить, змушує подумати, що жінка занадто доступна, а доступність відштовхує, адже через неї знижується цінність «здобичі».

Про доступність чоловікам говорять дотики, занадто велика ініціативність. Будьте з цим обережніші.

Сімейний стан

Тут справа не в наявності обручки, адже чоловіки не дивляться на пальці — їм куди важливіші обличчя і фігура. Чоловіки якимось чином відчувають, що жінка невільна.

Експерти пояснюють це тим, що жінки, які закохані і щасливі у відносинах, не дивляться на чоловіків оцінююче. В їх погляді відчувається холодна нейтральність. Жінці ніби нудно. Чоловік зчитує це миттєво. Він бачить, що жінка не затримує на ньому свого погляду. Це можна пояснити і трохи інакше. Жінка, яка перебуває у відносинах, багато часу спілкується з чоловіком, тому їй просто це не цікаво. Голодна і самотня проявляє інтерес, нехай часом не найпомітніший.

💬 Последние комментарии