Які речі чоловіки можуть помічати в жінці вже за перші кілька секунд розмови з нею
Обществоukr.media10 мая 2021

Які речі чоловіки можуть помічати в жінці вже за перші кілька секунд розмови з нею

Представники сильної статі можуть оцінити вас і без спілкування.

Психологи та експерти у відносинах розповіли про те, що чоловіки бачать в жінці вже в перші хвилини або навіть секунди зустрічі або спілкування. Ці знання допоможуть вам в пошуках відносин і завоюванні серця будь-якого представника сильної статі, інформує Ukr.Media.

Впевненість або невпевненість в собі

Це чоловіки можуть оцінити практично відразу. Для цього представникам сильної статі не потрібно навіть починати розмову з жінкою. Все стає зрозуміло по її ході, звичках і погляді. Як кажуть чоловіки, у дуже самовпевнених жінок "якийсь чоловічий погляд". Саме тому дамам з високою самооцінкою краще побільше посміхатися, щоб не відлякувати потенційних залицяльників.

У занадто самовпевнених жінок агресивний погляд, які немов говорять «Ну давай, спробуй — у тебе нічого не вийде». Чоловіків це дуже сильно відлякує, особливо боязких.

Доступність

Чоловіки тонко помічають, що і як каже жінка, що вона в цей момент робить і як себе веде в цілому. Щоб подобатися чоловікам і не відлякувати їх від себе, потрібно не показувати зайвої зацікавленості. Представників сильної статі це бентежить, змушує подумати, що жінка занадто доступна, а доступність відштовхує, адже через неї знижується цінність «здобичі».

Про доступність чоловікам говорять дотики, занадто велика ініціативність. Будьте з цим обережніші.

Сімейний стан

Тут справа не в наявності обручки, адже чоловіки не дивляться на пальці — їм куди важливіші обличчя і фігура. Чоловіки якимось чином відчувають, що жінка невільна.

Експерти пояснюють це тим, що жінки, які закохані і щасливі у відносинах, не дивляться на чоловіків оцінююче. В їх погляді відчувається холодна нейтральність. Жінці ніби нудно. Чоловік зчитує це миттєво. Він бачить, що жінка не затримує на ньому свого погляду. Це можна пояснити і трохи інакше. Жінка, яка перебуває у відносинах, багато часу спілкується з чоловіком, тому їй просто це не цікаво. Голодна і самотня проявляє інтерес, нехай часом не найпомітніший.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...
Чан каши
А то!
Мао миа
Процесс китайской демократизации попер вгору?