Які захоплення допоможуть стати розумнішим, розповіли психологи
Обществоlhealth.info08 июня 2021

Які захоплення допоможуть стати розумнішим, розповіли психологи

Багато людей переконані, що після досягнення певного рівня інтелекту вони вже не можуть його змінити, і залишається тільки жити відповідно до закладеного потенціалу. Але дослідження показують, що людина може вдосконалювати постійно, в тому числі завдяки своїм хобі. Які захоплення допоможуть вам стати розумнішими, розповіли психологи.

Заняття музикою

Гра на фортепіано, гітарі або будь-якому іншому інструменті сприяє розвитку моторики, аналітичних здібностей, а також допомагає у вивченні іноземних мов і математики. Крім того, заняття музикою покращує пам’ять, реакцію і лідерські якості. І все це можливо незалежно від вашого віку.

Читання

Регулярне читання книг допомагає боротися зі стресом, а також підвищує самооцінку і здатність мислити логічно. На роботі ці навички допоможуть краще організовувати свої справи і вести за собою інших людей.

Спорт

Регулярні тренування розвивають концентрацію уваги, підвищує зосередженість, покращує пам’ять і забезпечує гостроту мислення. При цьому мова не йде про заняття фітнесом раз в тиждень. Невеликі регулярні навантаження принесуть набагато більше користі, ніж одне важке тренування в тиждень.

Вивчення мов

Вивчення іноземної мови є перевіреним і найкращим тренуванням пам’яті, пише портал Psychologies. Знання двох іноземних мов позитивно позначається на здатності оцінювати навколишнє оточення і концентруватися на поставленому завданні.

Ігри

Судоку, пазли, настільні, карткові і навіть відеоігри підвищують пластичність мозку, якщо вам під час цих ігор доводиться постійно вирішувати нові завдання. Крім того, люди з високою нейропластичністю мозку, згідно з даними досліджень, рідше піддаються панічній атаці або депресії.

Написать комментарий