Обществоukr.media23 авг.

Які звички можуть видавати нещасних людей

Нещасну людину можуть видавати певні звички.

nk_hauz/do_Zx_n7R.webp

Психологи стверджують, що постійне спілкування з хронічно нещасними людьми може принести шкоду емоційному і фізичному здоров'ю, а також скоротити тривалість життя тих, хто обрав для себе друзів-песимістів. Крім того, перебуваючи у оточенні негативно налаштованих осіб, навряд чи вдасться домогтися будь-яких цілей і висот, розвитку власних можливостей і отримання бажаних результатів. Іноді такі люди гарно маскуються серед інших, але розпізнати хронічного песиміста можна за його звичками, інформує Ukr.Media.

Вони не вміють бачити позитивні речі

Хронічно нещасні люди звикли помічати у своєму житті (і житті інших людей) лише погане, залишаючи усі позитивні моменти "за кадром". І навіть якщо спробувати акцентувати їх увагу на гарному, навряд чи вийде бажаний ефект, оскільки це їх абсолютно не цікавить.

Фінансова сфера є для них основною

Такі люди дуже полюбляють гроші, а також прагнуть зайняти високе положення у суспільстві. Їх можна назвати жадібними або надмірно економними, оскільки за допомогою накопичення хронічно нещасні люди намагаються стати щасливішими. Їм здається, що ділитися "запасами" не варто навіть з дуже близькими людьми, як і допомагати комусь грошима або матеріальними цінностями — загалом, благодійність їм не властива.

Їх спроби подолати розбіжності закінчуються конфліктами

Розбіжності з людьми виникають у всіх, але кожен вважає за краще долати їх по-різному — одні просто припиняють спілкуватися з опонентом і йдуть у іншу сторону, інші вирішують питання і готові до компромісів, треті ж — конфліктують, набуваючи собі ворогів.

Хронічно нещасні люди — це саме третій варіант. Вони завжди обирають сварку у якості вирішення даної ситуації, оскільки їм важливіше боротися і доводити власну правоту. Результатом такого протистояння зазвичай стає неабияк пошарпана нервова система і вже дві нещасних людини.

Вони заздрісні і полюблять пліткувати

Заздрість — це одна з тих вад, від якої прагне позбутися кожна людина, що займається саморозвитком. Але це абсолютно не стосується типу хронічно нещасних людей — вони будуть заздрити успішним і щасливим людям та навряд чи почнуть боротися з цим почуттям.

Також такі люди полюбляють обговорювати інших, смакуючи подробиці, тому що їх власне життя абсолютно нікого не цікавить. Крім того, вони весь час порівнюють себе з іншими людьми, знецінюючи при цьому те, що мають вони самі, і "ковтають слину" від досягнень оточуючих.

Вони егоїстичні і прагнуть лише до власного зиску

Навряд чи такі люди здатні на безкорисливу підтримку і допомогу іншим — вони прагнуть отримати користь для себе з кожної ситуації, що утворилася. Навіть якщо буде потрібно перейти дорогу комусь або заподіяти біль — це не зупинить хронічно нещасних людей на шляху до поставленої мети. Вони — егоїсти, бо задовольняють лише власні потреби, дбають суто про свій добробут, і їм байдуже щодо того, що є у житті інших.

Вони часто незадоволені собою, але не хочуть щось змінювати у цьому сенсі

Такі люди рідко чимось задоволені — може йтися про їх зовнішність, професійну діяльність, проведення часу, сімейне життя і т. д. Хронічно нещасні особистості будуть говорити про своє невдоволення скрізь, скаржачись на свою долю, але навіть пальцем не поворухнуть, щоб хоч якось змінити ситуацію на краще.

Вони нікому не довіряють

Хронічно нещасні люди завжди мають проблеми з довірою з різних причин — вони не будуть змінювати власні правила через когось, навіть якщо ця людина викликає у них симпатію. Вони нададуть перевагу тому, щоб тримати у собі усі свої таємниці і секрети, постійно побоюючись зради або підступу.

Вони не можуть визнати власні помилки

Кожна людина протягом життя припускається безлічі помилок, і це — нормально. Але не усі можуть визнати їх та попросити вибачення, якщо того вимагає ситуація. Нещасні люди навряд чи колись будуть вибачатися, оскільки це нижче за їх гідність. Якщо буде можливість — ці люди мовчатимуть про скоєне.

💬 Последние комментарии
Омелян Косопизд, Митець.
Из всего, что увидел в Европе , всё правда и даже есть что добавить. Париж - самое мерзкое метро из всех, в которых довелось побывать. Грязное, мрачное, ужасно вонючее. Крысы возле Елисейских полей - да . Мусор , за*бывающие грязные арабы и ниггеры возле Эйфеля - да. Сена - грязная лужа. Как и Дунай В Будапеште. Днепр возле Киева, по сравнению с ними - кристалльно чистый "эвиан" . А Нева в Питере - вообще "дистиллят" , в сравнении с ними. Амстердам, летом, ночью - просто пи*дец! Обоссаный со всех сторон"конотоп" Но утром - свеж и чист. Ибо с 04:30 начинается повальная мойка и все это...льется в каналы. ( та-даамммм!!) Прокатились на катере - вода местами вонючая, шопи*дец. Штыняло так, будто ты где-то недалеко от колхозной фермы, а не в столице дизайна Европы. Нил в Каире - намного чище и приятнее , чем вОды Амстердама. Так что не европейцам подпё*дывать, что русские, мол, свиньи дикие. Вообще, в Европе есть полно хорошего. Вот Италия особенно маленькие городки,Парденоне, например чистота и порядок. И аккуратные , чистенькие люди. То-же, например, в Мьолбю ( Швеция ), Мальмё , в Троннхейме, в Осло. Или, в Словакии, в высоких Татрах - чистенько, уютно "карамельно/лампово " Видимо, курортные зоны. Из-за того и люди приятные и аккуратные. Ну а чистота, почти как в центре Москвы. Почти....
макс
Крым стал Российским потому, что Путин не позволил появиться базам НАТО в Крыму. Теперь и Новороссия войдёт в РФ. Идиотизму украинской власти нет предела.
Елена
Человек думает он царь природы, оказывается нет, Роджер думает он с деньгами царь людей, царёк,а на самом деле чмо позорное,дебил и козёл.
Елена
Зато можно уверенно что США не полицейское государство,притом оружия на руках столько,что в других странах,не скажу каких, хе,будь у них столько оружия погибших и раненых было бы как на войне.
Елена
Терпилы и чмошники мнят из себя Хероев,нет таких унижений и оскорблений которых бы не слышала современная Россия и не утерлась,х...ли , деньги прежде всего,Роджер вон ради денег на всё готов,иба гандон.
мс
))
мим
мутная история