Обществоnashamama.com21 февр.

Який найскладніший вік у дитини?

2 роки Під час кризи 3 років дитина постійно влаштовує істерику, плаче, вимагає свого, не слухається, та стає некерованою. Про це повідомили у виданні 4MAMAS.

nk_hauz/-mu3uzx1tkwpree-u1gw.jpg

Насправді малюки жадібні дослідники. Вони з неймовірною цікавістю вивчають світ, пробують нове, вивчають кожну дрібничку. Вони стають самостійними та вже можуть сказати, чого вони хочуть. Криза 3 років не легке випробовування, але точно не найгірше.

4 роки У цьому віці діти знають межі дозволенного, але однаково продовжують трішки їх розширяти. Самостійність дитини зростає, через що вона дуже часто плаче.

Проте з 4-річною дитиною можна вже говорити змістовніше. Вона вже може танцювати, співати, малювати. Тому 4 роки також не найгірший вік.

6 років Дитина легко засмучується через будь-яку дрібницю. Наприклад, не вийшло добре прочитати, не встигла записати, не виходить швидко лічити – все у сльози.

Насправді у 6 років маля може намалювати справжній шедевр та скласти з LEGO вежу. Вони вже розмірковують на серйозні теми, з ними цікаво говорити та разом досліджувати нове. Так, 6 років — не найгірший вік.

Підлітки В цьому віці вони бунтують, не хочуть жити за правилами, прагнуть більше часу проводити з друзями, закохуватися.

Якщо ще до підліткового віку з дитиною були налагоджені довірливі стосунки, цей період пройде гладко. Вона буде з вами радитися, розповідати про те, як проводить час, звертатися за порадою. Тож і підлітковий вік, як виявилося, не найгірший.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/