Обществоukr.mediaJul 14

Яких помилок не варто допускати самотнім жінкам

Ніколи не пізно все виправити.

nk_hauz/-mez0aw8oxnmhms_kvx1.jpg

Мільйони жінок по всьому світу мріють знайти чоловіка мрії і не бути самотніми. Вони часом навіть не здогадуються про те, що їх такими роблять непомітні помилки, які здаються нормою. Саме про них розповіли експерти в області психології, інформує Ukr.Media.

Надмірна ініціативність

Якщо чоловік покликав вас на побачення, ви намагаєтеся якомога наочніше показати йому, що ви тут не в іграшки грати зібралися. Ви відразу переходите від розмов про кіно, музику і роботу до розмов про спільне життя і майбутнє. Ви занадто ініціативні і зациклені на бажанні володіти чоловіком, тому самі телефонуєте йому після першого побачення і запрошуєте його на друге. Багато з таких жінок і зовсім відразу говорять чоловікові, що не згодні ні на що, крім весілля. Це неминуче призводить до фіаско.

Нетерплячість

Найуспішніші у коханні жінки нікуди не поспішають. Вони просто пливуть за течією, зрідка направляючи човен любові за вірним курсом. Не потрібно вихоплювати у чоловіка весла зі словами: "ти посидь, а я сама все зроблю". Чоловіки-мисливці, тому їм потрібно знати, що це вони займають провідну роль у відносинах, а не їх дама.

Незалежність

Чоловіки мріють бути для жінки центром всесвіту. Якщо ви незалежні у фінансовому плані — це добре, але не потрібно постійно самій за себе платити в таксі і ресторанах. Справжнім чоловікам подобається доглядати за своїми супутницями. Якщо ви займаєте високу посаду і є начальницею на роботі, не потрібно грати цю роль і у звичайному житті.

Невпевненість

Це помилка, протилежна попередній. Є жінки, які замість надлишку впевненості володіють її недоліком, що теж не подобається чоловікам. Недолік впевненості дуже негативно позначається на привабливості.

Акторська гра

Є представниці прекрасної статі, які люблять прикидатися тими, ким мріють їх бачити чоловіки. Навіть якщо така жінка вгадала з вибором ідеальної ролі, рано чи пізно її справжнє «я» проявиться. В такому разі чоловік зрозуміє, що спілкувався і зустрічався не з тією, з ким думав. Нормальний і зрілий чоловік відразу в таких випадках йде і не повертається.

💬 Последние комментарии
Юрий
Ты не на тот сайт зашел. Твои единомышленники только слезли со смереки
Не слуга народа
Так что прав был Нестор Иванович, друзья. А так называемая цивилизация - это расстройство психики. А человек должен быть здоровым. Тогда и жизнь в радость и жизнь правильная, здоровая.
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Не слуга народа
Власть должна служить людям. Служить! Если люди смогут указать власти на ее функцию, то интерес к политике у власти сразу же пропадет и она разбежиться в разные стороны.
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
Авторские статьи
Авторские статьи2м. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи1ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи1ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи2ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи2ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи2ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи2ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи4ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи4ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США