Обществоukr.mediaJul 28

Яким чином людина власноруч притягує до себе неприємності

Інколи людина власноруч притягує до себе неприємності.

nk_hauz/-mfgzxvb67gvn4ylcnfq.jpg

Існує багато причин, через які людина відчуває різні проблеми і труднощі у своєму житті. У деяких випадках талісмани удачі можуть не допомогти, тож необхідно переглянути власні погляди і цінності, інформує Ukr.Media.

Негативне мислення

Постійний негатив призводить до блокування удачі. Якщо людина не вірить в удачу, то вона до неї і не прийде. Щоб позбутися від таких думок, потрібно вдатися до спеціальних афірмацій на удачу і успіх. Потрібно припинити думати про те, що людину переслідують лише невдачі, тоді усе вийде.

Безцільна витрата життєвих сил

Удача завжди буде на боці тих, у кого багато сил і енергії. Не виключено, що у людини є кілька шляхів по яких життєва енергія йде, а саме:

Шкідливі звички

У даному разі йдеться не лише про паління, але ще й про неправильне харчування та інші проблеми.

Токсичне оточення

Йдеться про енергетичних вампірів і маніпуляторів, які користуються людською добротою.

Неправильна мета у житті

Люди, які намагаються досягти успіху у якійсь сфері життя, роблять це неправильно.

Відсутність гармонії вдома

Рідний дім для багатьох є місцем сили. Саме там люди отримують енергією. Якщо у квартирі немає порядку, то життя буде наповнюватися невдачами. Це може стосуватися старих речей, сміття і зламаної техніки. Також потрібно регулярно прибирати бруд вдома, адже це теж позначається на енергетиці і стані людини.

Неправильний спосіб життя

У тих, хто не займається спортом, життя буде ставати гіршим, а неприємності будуть додаватися. Щоб зберігати свою енергію, потрібно ще вчасно відпочивати і змінювати обстановку. Більшість людей перевтомлюються, коли ганяються за великими грошима.

Заздрість і образи

Ці два почуття є найнебезпечнішими для кожної людини. Вони не дають жодного шансу удачі. Заздрість і образи вбивають гарний настрій, а ще відштовхують гарних людей. Якщо задатися певною метою, то можна дуже легко і швидко перемогти негативні почуття та думки.

Перекладання відповідальності

Людина може звинувачувати у своїх невдачах інших людей, але лише не себе. Згодом усе це призводить до того, що від людини починають віддалятися гарні люди і у тому числі й удача. Домогтися успіху можуть лише ті люди, які беруть на себе відповідальність за свою долю. Не варто шукати причини у оточуючих, потрібно починати з себе.

💬 Последние комментарии
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
е
Ну ты тупая... Только такая дура как ты и тебе подобные с восторгом воспринимают подобные визиты...ты смотрю статью не осилила, мозгов видимо не хватает понять написанное... Специально для тупых там последний абзац как резюме всей статьи...
Елена
Кто говорила что Америка с Украиной?вот видите.
Гость
Отсосали у мордатого негра толпой и радуются. !
е
Елена, так ты тупенькая продолжаешь утверждать что газ никому не нужен и его можно не покупать????
Антиелена
Слышишь, Ленка-белка! А чё вспоминаешь только крепостное право в России, а у пиндосии нет? Ты, бедняшка ТП, видно не знаешь, что у Амэрики оно закончилось гражданской войной Севера и Юга, а в России без войны! Чувствуешь разницу? Хотя откуда у безграмотной ТП способность думать? О чем это я...