Якими якостями не володіють мужні і сильні жінки, що і робить їх самотніми
Обществоukr.media05 июля 2021

Якими якостями не володіють мужні і сильні жінки, що і робить їх самотніми

Чому незалежні жінки завжди одинокі.

Замість того, щоб бути просто леді, багато хто хоче бути «залізною леді». Психологи розповіли, чому такий життєвий вибір позбавляє представниць прекрасної статі привабливості для чоловіків, інформує Ukr.Media.

У такої жінки немає м'якості

Чоловіки просто не вміють в більшості своїй спілкуватися з жінками з сильним характером. Самостійні і жорсткі натури — це ті, з ким неможливо по-справжньому розслабитися. Жіноча м'якість завжди була для чоловіків приємна. Вони приходять додому, де їх оточують теплом і турботою, тому їм хочеться повертатися туди знову і знову. Навіть просте спілкування з приємною і м'якою дамою заспокоює і радує. Якщо цієї м'якості немає, то і чоловіча увага пропадає автоматично.

Чоловіки бояться знайомитися

Чоловік просто боїться підійти і познайомитися з такою жінкою, тому що вона всім своїм виглядом немов каже: «не наближайся, я не в настрої». Можливо, що знайомство і було б до речі, але її вираз обличчя і в цілому образ створюють відчуття недоступності. Саме тому чоловіки частіше знайомляться з усміхненими і добрими жінками.

Чоловіки чутливі до того, як поводиться жінка

Сильна жінка нерідко поводиться дуже холодно у відносинах з тим, хто намагається справити на неї враження. Байдужість або знецінення чоловічих зусиль вбиває бажання щось робити далі. Якщо чоловік не відчуває віддачі, то він перестає бігати за жінкою. Продовжують нескінченні спроби тільки ті, хто не цінує свого часу і сил.

Чоловікам не потрібен суперник

Згідно з опитуваннями, чоловіки в більшості своїй не проти того, щоб їх жінка була самостійною і працювала. З іншого боку, більшість з них не хоче бути у відносинах з кимось, хто буде заробляти більше них і в цілому складати конкуренцію в забезпеченні сім'ї коштами.

Психологи відзначають, що до сильних жінок найчастіше тягне потенційних нахлібників і слабких чоловіків, які вважають за краще сидіти в них на шиї. Саме тому сильні і незалежні дами завжди в подвійній небезпеці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дядько Бенс-Обама
Таки старушка-королева-мать думает только о себе и совсем не думает об Англии и страданиях ирландского народа?
Муссолини
Нацизм - это плохо! Фашизм - хорошо! А вообще дело вкуса. У кого нет таланта быть фашистом, тот становится нацистом.
Фальсификаторам истории
Фальсификация истории - это плохо. Поэтому нужно честно признать, что во время потепления отношений между СССР и нацистской Германией высокопоставленные сами собой товарищи утверждали, что нацизм - это дело вкуса. То есть и не плохо и не хорошо... Нацисты, напротив, считали, что нацизм - это хорошо. И не скрывали этого от мировой общественности.
Гость
И как-то всё горестно...
участник НК
"И вся вина за сбитый ракетой самолет лежит на Украине". ... "Отказ Совместной следственной группы сотрудничать с ДНР по вопросу крушения самолета обусловлен наличием неопровержимых доказательств причастности Украины, а значит и Запада в целом, к катастрофе", уверен политолог.
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...