Європейські експерти перевірять води Дніпра на рівень забруднення
Обществоbigkyiv.com.ua13 октября 2020

Європейські експерти перевірять води Дніпра на рівень забруднення

В кінці поточного року експерти зможуть презентувати результати скринінгу та надати оцінку водам головної річки країни.

Про це повідомляє державне агентство водних ресурсів України.

Така перевірка чистоти басейну Дніпра відбудеться вперше в Україні. Ініціатива здійснюється за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та проєкту Європейського Союзу «Водна ініціатива + для країн Східного партнерства» (EUWI+). Скринінг триватиме протягом  7-15 жовтня, за цей час будуть взяті проби води та біоти на предмет забруднюючих речовин.

Перевірка якості води здійснюється одночасно у трьох площинах: скринінг металів, хімічний скринінг та нецільовий скринінг (понад 65 000 сполук).

В агентстві запевняють, що відібрані проби будуть доставлені для вимірювань у одну з найкращих лабораторій Європейського Союзу – Інституту навколишнього середовища (Словаччина). На підставі результатів скринінгу буде сформовано перелік басейнових специфічних показників, які будуть включені до програми діагностичного моніторингу басейну Дніпра.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
--------
Смотрите как ес и сша сдает случай чего. Я не понимаю мудаков которые лезут прислуживать ес и сша. Да часть купленная, хочу служить ееес и сша понятно кричат -за деньги ,власть хоть и марионеточную ,но власть
----------
Тобто найнятий за зарубіжні гроші буде незаконий білоруський уряд і т.д.Комусь це потрібно ,що так розкидаєтся грішми.Питання чи потрібно це білорусам.
Не госслужащий
Пандемия всех заставила понять ощущения быдлогосслужащих,вечно привязанных к своему рабочему месту и завидовавших фрилансерам и путешествующим.
Весёлый Роджер
Точно, как пример тут - мудака русофоба - это трансвестит пердун-гамадрил Шмуля_Елен, признавшийся, що сидит у женочих труселях до колен. Как же он тут русофобно извращался и про азиатов и про ордынцев, и про сожравших ёжиков и мосты из картона и прочее и прочее... Ну и в итоге - "....мудак, остался мудаком, хоть ты возьми его в Эуропу, дэ надо действовать умом, он напрягает тильки *опу!"
--------
Турки это санитары отбившихся овец режут.
---------
На месте России армяшек не подержал бы пусть ес помагает они туда хотят ,а нет т в османскую империю.
--------
Дуда сша решили тебя сбросить и через своих колонизировать Польшу.Польша вы Колония.