Обществоwww.ukrinform.ua30 янв.

Європейським авіакомпаніям дозволили літати над Іраном та Іраком

nk_hauz/-lzmpbqb2rp5nswjfu7g.jpg

Європейська агенція авіаційної безпеки (EASA) скасувала тимчасові обмеження щодо польотів європейських авіакомпаній в повітряному просторі Ірану та Іраку.

Про це йдеться у пресрелізі відомства.

"У результаті зустрічі групи з оцінки ризиків авіаційної безпеки Євросоюзу, тимчасові рекомендації, які були оголошені EASA та Єврокомісією 8 січня 2020 року щодо уникнення перельотів над Іраком та Іраном, були скасовані", - йдеться у пресрелізі.

Водночас у відомстві все ще рекомендують авіакомпаніям уникати іранського повітряного простору на висотах нижче 7620 метрів та користуватися тільки двома повітряними коридорами в Іраку.

Як повідомлялося, 8 січня після вильоту з тегеранського летовища ім. Імама Хомейні зазнав аварії літак Міжнародних авіаліній України. На його борту перебувало 176 осіб, всі вони загинули. Серед них 11 українців - двоє пасажирів та дев'ятеро членів екіпажу. Пасажирами авіалайнера також були громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, ФРН та Великої Британії.

У той же день міжнародні авіакомпанії почали перенаправляти рейси з повітряного простору Ірану після того, як країна запустила кілька ракет по американській військовій базі "Аін Аль-Асад" на заході Іраку.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!