Обществоnv.ua14 янв.

Євросоюз рекомендував авіакомпаніям не літати над Іраном

nk_hauz/-lyuqi5sno--s24xriok.jpg

Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) рекомендувало авіакомпаніям уникати польотів над Іраном на будь-якій висоті після знищення ракетою літака МАУ в Тегерані.

Рекомендація прийнята як застережний захід, пише CNN.

«У світлі останніх заяв Ірану про те, що його збройні сили ненавмисно збили український пасажирський літак незабаром після вильоту з Тегерана… рекомендується уникати польотів над Іраном на всіх висотах до подальшого повідомлення», — заявив представник Європейської комісії Стефан де Кірсмекер.

За його словами, авіаційна влада перегляне своє рішення щодо польотів над Іраном поточного тижня.

Boeing 737 Міжнародних авіаліній України, який прямував до Києва, розбився вранці 8 січня після вильоту з іранської столиці Тегерана.

На борту знаходилося 176 осіб. Всі вони загинули. Серед жертв катастрофи 11 громадян України.

11 січня Іран офіційно визнав, що літак МАУ збили його військові, які помилково прийняли літак за ворожу ціль.

Після того, як влада Ірану визнала, що літак був збитий військовими, в Тегерані почалися протести з вимогою покарати винних.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.
ALWAS
Неплохо и на молодых влияют. Многие из них просто не доживут до старости. А негатива у нас много. Рост цен, безработица, засилье бюрократии, в общем- полицейское государство. И потому вымираем.