Обществоiod.mediaSep 12

Інтроверти мають погану пам'ять на обличчя, - психологи

Тепер пояснити свою нездатність розпізнавати людей стало простіше.

Психологи виявили взаємозв'язок між типом особистості людини та її здатністю запам'ятовувати обличчя. За їхніми твердженнями, екстраверти краще справляються з тим, щоб ідентифікувати людину, ніж інтроверти. Експерти провели дослідження, в якому запропонували 100 людям з різним ступенем екстраверсії пройти цікавий тест. Піддослідним показували різні фото знаменитостей і просили назвати їх імена і розповісти додаткову інформацію. Активні люди з цим завданням впоралися краще тихонь, зазначає MedicalXpress. Після цього піддослідним запропонували порівняти кілька фото і сказати, чи різні люди на них зображені. У цьому завданні величезних розривів між екстравертами й інтровертами не було - точної відповіді отримати не вдалося. Також на здатність запам'ятовувати обличчя впливає емпатія. Ті люди, у яких вона розвинена, краще справляються з ідентифікуванням інших людей.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Якщо людина не може виконувати свої обов'язки - вона повинна звільнити місце. В тому числі і президент. Текст присяги президента України: Я, Янукович В.Ф., ВОЛЕЮ НАРОДА обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі
е
Т.е. боевики батальонов Торнадо и Шахтёрск и их преступления тебя не волнуют, как и то что их вина доказана, а они спокойно ГУЛЯЮТ?))))
е
Знаешь почему к тебе относятся как к тупому??? Прочти в инете раз сам не понимаешь обозначение термина "депортация",'в каких случаях она применяется... И раз ты жаждал ответов, то кто мешал таким как ты согласится на допросы в режиме видеоконференции, о чем неоднократно говорили его адвокаты...значит ответы просто не нужны...
Каменяр
По перше, Янукович сам себе "СВЕРГ", коли втік з України. І немає значення, чи йому приснились загрози, чи пуйло наспівало... Він втік від народу, від своїх обовязків... А щодо референдуму -Янукович взявся укласти угоду без будь-якого референдуму..... ...А це не "ПОРОЖНЯК"...
Каменяр
Знаєш, чому неможливо порозумітись з власниками "рускоязычной челюсти" - вони не можуть і не вміють спілкуватись ні українською. ні російською, ні іншими мовами. Ні розмовляти, ні писати, ні читати, ні писати. Тим не менше ... Я написав - ВІДПОВІСТИ. Слів про кримінальну відповідальність немає в моєму коментарі.
е
Ну расскажи знаток какая статья Конституции Украины регламентирует отстранение президента и по каким обстоятельствам??? Давай, тупенький, продемонстрируй свои знания...Отсутствие Пороха в течении недели, когда он на Мальдивы под чужим паспортом смылся тоже по твоему импорт?))))
ТЫ НЕ ПРАВ, "кАМЕНЯР"!
Это не повод для государственного переворота и свержения януковича! Вопрос об интеграции с ес нужно было обуждать на референдуме по всей украине!!! Но никак не свергать законную власть!!!