Обществоwww.unian.ua3 янв.

Кабмін розробляє сервіс для допомоги в пошуку роботи людям з інвалідністю

nk_hauz/-lxbhikfcccof_hwzxlg.jpg

Платформа покликана полегшити контакт між роботодавцями і потенційними працівниками. Уряд працює над створенням сервісу для допомоги з пошуком роботи людям з інвалідністю, який полегшить контакт роботодавця і потенційних працівників. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України. «Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця і потенційних працівників. Фокус полягає в доступності людини до робочих місць і соціально-культурних об'єктів», - цитує прес-служба прем'єр-міністра Олексія Гончарука. У прес-службі зазначили, що створення робочих місць для людей з інвалідністю - це один із пріоритетів уряду, який буде реалізований через розвиток реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю, часткову монетизацію технічних та інших засобів, а також підвищення рівня пенсійного забезпечення.

Підвищення конкурентоспроможності працівників з інвалідністю здійснюватиметься за допомогою впровадження ваучерів на освіту, а також спільних програм підготовки зі Службою зайнятості та роботодавцями. Як повідомляв УНІАН, 5 грудня 2019 року Верховна Рада продовжила нульову ставку податку на додану вартість (ПДВ) на товари та послуги організацій і підприємств, які засновані громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю, до 1 січня 2025 року.

💬 Последние комментарии
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами
ера
А он мне нравиЦЦа...нравиЦЦа...нравиЦЦа...красавчЕК!!!...ему б фильмах сниматься, а не политЕКой занимаЦЦа...