Обществоwww.ukrinform.ua7 февр.

Казахстан і Китай призупинили поштове сполучення

nk_hauz/-m-raedys3-vg09q9yfc.jpg

Обмін всіх видів поштових відправлень між Казахстаном і Китаєм призупинено.

Про це повідомила директор департаменту реклами і PR в Kazpost Ділара Зарликова на сторінці в Facebook.

"... за ініціативою поштової адміністрації Китаю, скасовано поштовий обмін авто, авіа та залізничним сполученням між Китаєм і Казахстаном", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, через скасування поштового обміну, "Казпошта" призупинила прийом всіх видів поштових відправлень у Китай, а також країни, пошта в які надходить транзитом через Китай (Бангладеш, Бруней, Бутан, Бірма, Камбоджа, Малайзія, Монголія, Непал, Лаос, Північна Корея, Таїланд, Шрі-Ланка, Філіппіни, Тайвань).

На який термін буде скасовано поштове сполучення між країнами, не повідомляється.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що при отриманні посилок і листів з Китаю заразитися новим коронавірусом неможливо. Про це йдеться у повідомленні ВООЗ у Twitter. Згідно з останніми дослідженнями, коронавіруси не живуть довго поза організмом, тому ризику зараження немає, пояснила організація.

Як повідомляв Укрінформ, у Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019 nCoV).

Станом на 6 лютого Китай повідомив, що кількість смертей від нового вірусу зросла на 73 і досягла показника в 563 особи, а кількість підтверджених випадків зараження зросла на 3694 - до 28 018. Вірус зафіксували вже в 25 країнах.

Коронавіруси - це велика сім'я респіраторних вірусів (40 видів), які можуть спричинити захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками і симптомами коронавірусу є лихоманка і важке дихання.

💬 Последние комментарии
Кот
Только и остаётся наркоше удвоить,устроить дозы кокса и,если повезёт,то подохнуть в статусе презервативодиента и дело с концом... ПУСТЬ ЭТО ПРОЗВУЧИТ НЕ ПОНАРОШКУ... ПУСТЬ МНОГИЕ НЕ ВСЕ ЗДЕСЬ ДОГОНЯЮТ. И КОЛЬ КОЛЕСА БОБЕ БОЛЬШЕ НЕ ВСТАВЛЯЮТ, ТО ВРЕМЯ ПОДОШЛО ШИРОКОЙ БЕЛЕНЬКОЙ ДОРОЖКИ!!!😜
Боец невидимого фронта вечного сопротивления
Получается, что поляки ничем не лучше немцев.
Одессит
Вы, хохобыдло селюковое, хоть всритеся, а мы русские на исконно русских землях от Одессы и до Харькова, наши города построены русскими империалистами и поддаными Царей русских. И очень скоро мы вернёмся домой в Россию-Матушку. Потому у вас очко и зудит, ответите за Донбасс и 2 мая по всей строгости.
Емелья
Янык уже опротестовал своё низложение,следующий - Горби ?
Оглы
https://youtu.be/WTXYKAXsOIc
Кот Матроскин
"Бесплатно подаренный Берлину". Смешнее анекдота не слышал...
е
Заткнись! Так более доходчиво или надо с матчами что до тебя дошла вся степень уважения???
Авторские статьи