Обществоwww.ukrinform.uaFeb 7

Казахстан і Китай призупинили поштове сполучення

nk_hauz/-m-raedys3-vg09q9yfc.jpg

Обмін всіх видів поштових відправлень між Казахстаном і Китаєм призупинено.

Про це повідомила директор департаменту реклами і PR в Kazpost Ділара Зарликова на сторінці в Facebook.

"... за ініціативою поштової адміністрації Китаю, скасовано поштовий обмін авто, авіа та залізничним сполученням між Китаєм і Казахстаном", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, через скасування поштового обміну, "Казпошта" призупинила прийом всіх видів поштових відправлень у Китай, а також країни, пошта в які надходить транзитом через Китай (Бангладеш, Бруней, Бутан, Бірма, Камбоджа, Малайзія, Монголія, Непал, Лаос, Північна Корея, Таїланд, Шрі-Ланка, Філіппіни, Тайвань).

На який термін буде скасовано поштове сполучення між країнами, не повідомляється.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що при отриманні посилок і листів з Китаю заразитися новим коронавірусом неможливо. Про це йдеться у повідомленні ВООЗ у Twitter. Згідно з останніми дослідженнями, коронавіруси не живуть довго поза організмом, тому ризику зараження немає, пояснила організація.

Як повідомляв Укрінформ, у Китаї з грудня 2019 року реєструються випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019 nCoV).

Станом на 6 лютого Китай повідомив, що кількість смертей від нового вірусу зросла на 73 і досягла показника в 563 особи, а кількість підтверджених випадків зараження зросла на 3694 - до 28 018. Вірус зафіксували вже в 25 країнах.

Коронавіруси - це велика сім'я респіраторних вірусів (40 видів), які можуть спричинити захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками і симптомами коронавірусу є лихоманка і важке дихання.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?
Весёлый Роджер
У тебя вора-несуна, конечно длинные. Столько напиСдил, вся хата в барахле никому не нужном. Что ты там про б/у кальсоны писал? Кому предлагал?